Tomasz Malicki

Tomasz Malicki

Powrót do kadry

W swojej karierze zawodowej związany był zarówno z międzynarodowymi, jak i z polskimi firmami. Współpracował z takimi firmami jak Adidas, Ecco, Gino Rossi, Geox, NCBR. Realizowane projekty dotyczyły regionu EMEA. Jako ekspert wiodący oceniał również wnioski o dofinansowanie w projektach unijnych dla Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Pan Tomasz Malicki prowadzi gościnne wykłady na uczelniach wyższych, w tym dla uczelni SWPS. Posiada szerokie doświadczenie poparte sukcesami w procesach zarządzania zmianą w firmach zarówno o profilu produkcyjnym, jak i handlowym. W swojej karierze zawodowej przeprowadzał z sukcesem projekty akwizycyjne, integracyjne. Realizował projekty skoncentrowane na szybkim wzroście, jak i projekty restrukturyzacyjne związane z zarządzaniem kryzysowym.

Ważnym elementem działalności Pana Tomasza Malickiego jest budowa kultury organizacyjnej opartej na wartościach i zasadach, gdzie kwestia akceptacji i rozumienia emocji, słuchania i rozumienia ludzi jest fundamentem współpracy.

 

Mentor i coach biznesowy