Virginijus Kundrotas

Virginijus Kundrotas jest doktorem nauk społecznych w dziedzinie pedagogiki, dziekanem Adizes Graduate School (USA), szefem Instytutu Adizes na Litwie i Certyfikowanym Partnerem Adizes  ds. Transformacji Organizacyjnej i Zmiany.

Jest także Prezesem Bałtyckiego Stowarzyszenia Rozwoju Zarządzania (BMDA), wiceprezydentem Stowarzyszenia na rzecz Rozwoju Zarządzania Europy Środkowej i Wschodniej, członek redakcji Baltic Journal of Management (Wlk. Brytania), członkiem Międzynarodowego Komitetu Naukowego EDUNIVERSAL – oficjalnego zestawienia Światowych Szkół Biznesu (Francja), członek Rady Powierniczej Uniwersytetu Zarządzania Ałmata (Kazachstan). Jest także członkiem zarządu Litewskiego Instytutu Wolnego Rynku, magazynu on-line VilNews i szeregu innych instytucji.

Dr Virginijus Kundrotas jest prezesem ISM University of Management and Economics na Litwie (pierwsza prywatna uczelnia w kraju) pełnił tę funkcję od roku założenia w 1999 do 2008 roku.

Dr Virginijus Kundrotas prowadzi szkolenia i konsultuje się z różnymi organizacjami na całym świecie w zakresie zarządzania zmianą, transformacji organizacyjnej, przywództwa, etyki biznesowej i społecznej odpowiedzialności biznesu. Szkoli także menedżerów różnych organizacji biznesowych i non-profit. Jego rozległe praktyczne doświadczenia i praktyka organizacji zarządzających, a także głęboka teoretyczna wiedza na temat różnych metodologii zarządzania i podejść, sprawia, że ​​jest on inspiracją i cieszy się uznaniem wśród dyrektorów i menedżerów w firmach.

Dr Virginijus Kundrotas jest także profesorem wizytującym w wielu szkołach biznesu we Francji (Kedge Business School), Czechach (Praga University of Economics), na Łotwie (BA School of Business and Finance, Politechnika w Rydze), na Litwie (KTU, ISM, VGTU ), Ukraina (MIM Kijów), Kazachstan (Almaty Management University), Rosja (IBS Moskwa, Kazański Uniwersytet Federalny, Uniwersytet Irkucki) Polska (GFKM) itp.

Dr Virginijus Kundrotas jest prezesem założycielem klubu Kauno Tauras Rotary i członkiem Vilnius International Club.

Zapisz się do Newslettera

Bądź na bieżąco o aktualnych wydarzeniach!Dbamy o Twoje dane, możesz zrezygnować w dowolnym momencie.

Tak, wyślij mi Newsletter.

FreshMail.pl