Wojciech Parteka

Wojciech Parteka jest magistrem ekonomii z prawie 20-letnim doświadczeniem zawodowym na stanowiskach kierowniczych min. w bankach z kapitałem polskim jak i zagranicznym. Był również Członkiem Zarządu. Uczestniczył w realizacji wielu projektów strategicznych.

Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z przywództwem.  W programie Executive MBA walidowanym przez Rotterdam School of Management, Erasmus University prowadzi zajęcia z zakresu etyki i finansów. Jest promotorem wielu prac dyplomowych z zakresu finansów i przywództwa.

Jest certyfikowanym Trenerem Leadership Pipeline Institute oraz facylitatorem Runów Biznesu. Uczestniczył w wielu kursach i warsztatach min. w 2016 roku ukończył kurs The Science of Everyday Thinking, The University of Queensland oraz Inclusive Leadership Training: Becoming a Successful Leader and Get Beyond Work-Life Balance – CATALYST.

Jego klientami byli m.in. Bank Millennium, Izostal SA, Straż Miejska w Gdańsku, Energa-Obrót S.A., Koleje Mazowieckie, OLPP SA, Grupa PKP, Energa- Operator S.A., ARiMR, FLSmidth MAAG Gear Sp. z o.o.

Wypowiedzi uczestników po warsztatach:

„Finanse nie są wcale takie trudne”.

„Zrozumiałem, że nigdy nie byłem Liderem, chociaż za takiego się uważałem. Byłem Kierownikiem, który czasem podejmował decyzje kierownicze / liderskie. Teraz wiem, co to znaczy być Liderem innych”.

„Już nie boję się słowa coaching”.

„Pierwszy raz w życiu uczestniczyłem w szkoleniu, gdzie nie rozmawialiśmy o „jakiejś firmie X”, tylko dyskutowaliśmy o naszej firmie, naszych problemach, dylematach, rozterkach i … celebrowaliśmy nasze sukcesy”.

„Nie wierzyłam, że ten program coś zmieni, a jednak”.

Współautor książki: Przepływy gotówkowe, ODDK Gdańsk, 2000

Autor artykułów z dziedziny finansów i bankowości.

Wojciech Parteka uwielbia podróżować w odległe miejsca, gdzie obserwuje ludzi innych kultur, poznaje ich zwyczaje i życie codzienne, a także uczestniczy w koncertach i festiwalach muzycznych.
Ulubione kierunki to północ Europy (Norwegia i Islandia). Ulubione miasta do których często wraca w Europie to: Berlin, Amsterdam, Kopenhaga.

 

 

Zapisz się do Newslettera

Bądź na bieżąco o aktualnych wydarzeniach!Dbamy o Twoje dane, możesz zrezygnować w dowolnym momencie.

Tak, wyślij mi Newsletter.

FreshMail.pl