Klub Absolwentów MBA GFKM – 20 kwietnia 2017

Powrót do aktualności

W wielu organizacjach brakuje dobrych liderów. O zatrudnienie najlepszych „pierwszoligowców” walczy się z konkurencją. Działy HR mają szeroki wachlarz programów rozwoju liderów. Mimo, że wiele osób jest zachwyconych firmowym modelem kompetencyjnym, to często dział HR sięga na zewnątrz firmy w poszukiwaniu talentów.

Czy możemy uniknąć poszukiwania talentów?
Czy możemy stworzyć „fabrykę talentów”?
Czy mamy na to czas?

Trudność liderów często polega na poświęcaniu zbyt wiele czasu na rozwiązywaniu aktualnych problemów, a zbyt mało na przewidywanie i planowanie przyszłości oraz na rozwój i doskonalenie swoich podwładnych.

Wszystko to dzieje się ze szkodą dla biznesu. Liderzy nie są przygotowani na nowe wyzwania, na pracę na kolejnym poziomie organizacji.

A „wojna o talenty” trwa i nie trzeba brać w niej udziału. Koncepcja Poziomów Przywództwa podpowiada, jak poradzić sobie z tym istotnym problemem.

20 kwietnia (czwartek) 2017

Godz. 17:00-19:00

Miejsce: Olivia Business Centre, Olivia Gate B, III piętro

Zapisy: KLIKNIJ TUTAJ

Ważne! Absolwenci studiów MBA GFKM mają pierwszeństwo w zapisach.

ZAPISY TUTAJ

 

PRELEGENT

Wojtek Parteka

wojtek-parteka_2Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z przywództwem.  Na studiach MBA realizowanych we współpracy z Rotterdam School of Management, Erasmus University prowadzi warsztaty z zakresu etyki i finansów. Jest promotorem wielu prac dyplomowych z zakresu finansów i przywództwa.
Jest certyfikowanym Trenerem Leadership Pipeline Institute oraz facilitatorem Runów Biznesu. Uczestniczył w wielu kursach i warsztatach min. w 2016 roku ukończył kurs The Science of Everyday Thinking, The University of Queensland oraz Inclusive Leadership Training: Becoming a Successful Leader and  Get Beyond Work-Life Balance – CATALYST.