Klub Absolwentów MBA GFKM #14

Powrót do aktualności

Zapraszamy na kolejne półotwarte spotkanie Klubu Absolwentów MBA GFKM!

Ewolucja Agile #14

Co jest celem transformacji Agile? Czy wystarczy wprowadzić Scrum’a, aby być Agile? Jakie podejście przynosi największe korzyści dla organizacji? Jakich błędów unikać i jak zacząć?

Agile jako zbiór zasad i Scrum jako metodyka promują podejście empiryczne, które wymaga dużo większych zmian w organizacji niż się to na pierwszy rzut oka wydaje. Wiele „wdrożeń” Scrum’a kończy się spektakularnym niepowodzeniem.

O tym, jak wygląda skuteczna adaptacja metodyk zwinnych w dużej korporacji opowiedzą Przemysław Witka i Lech Wypychowski. Podzielą się swoim doświadczeniem z transformacji organizacji ku zwinności w jednej z największych firm technologicznych na świecie.

GDZIE: Olivia Business Centr
O KTÓREJ: 17:00-19:00

 

GDZIE: Olivia Business Centre
O KTÓREJ: 17:00-19:00

ZAPISY: tutaj

Ważne! Pierwszeństwo zapisów mają absolwenci programu Executive MBA w GFKM.

 

PRELEGENCI

Przemysław Witka

przemysław witkaFascynują mnie złożone systemy – to w jaki sposób działają, uczą się i zmieniają. Zarządzanie to przede wszystkim praca z ludźmi i systemami jakie tworzą. Jestem Agile Coachem i Scrum Masterem w Intel Corporation. Posiadam dyplom Executive MBA GFKM. Od dwunastu lat jestem zaangażowany w tworzenie produktów Intela, jako programista, później technical team leader a obecnie jako Agile Coach i Scrum Master. Wspieram organizację w transformacji Agile. Prywatnie jestem ojcem trójki dzieci, zapalonym podróżnikiem i żeglarzem.

Lech Wypychowski

Od lat jestem zaangażowany w pracę przy dużych projektach informatycznych i poznałem od podszewki na czym polega tworzenie wspaniałych produktów.

Jestem certyfikowanym Scrum Masterem i entuzjastą Agile. Zwinne praktyki pozytywnie wpływają na jakość produktów i satysfakcję pracowników. Korzystam z moich doświadczeń aby pomagać zespołom działać bardziej wydajnie i odnosić sukcesy.

 

ZAPISY: tutaj