Klub Absolwentów MBA GFKM – 18 maja 2017

Powrót do aktualności

Zaawansowane metody statystyczne i rachunek prawdopodobieństwa kiedyś budziły duże zainteresowanie wśród osób zajmujących się jakością. Dziś już wiadomo, że metody znane pod pojęciem Six Sigma są często „napompowane” teorią i trudne w praktycznym zastosowaniu.

Jak jest dzisiaj? Jak radzą sobie pierwsi adepci Six Sigmy? Niewielu pierwszych absolwentów szkoleń „blackbeltowych” lub „greenbeltowych” dziś w praktyce działa na liczbach, danych, faktach – tak jak było to przedstawiane podczas szkoleń.

Dlaczego?

Najczęściej uczestnicy szkoleń wiedzą, że „teoretycznie można”. W praktyce często działają po staremu, mimo fascynacji metodą Lean Six Sigma.

Jak to więc w końcu jest z tą Six Sigmą? Dlaczego szkolenia nie wystarczyły? Jak działać żeby Six Sigma zadziałała?

 

18 maja (czwartek) 2017

Godz. 17:00-19:00

Miejsce: Olivia Business Centre, Olivia Gate B, III piętro

Zapisy: KLIKNIJ TUTAJ

Ważne! Absolwenci studiów MBA GFKM mają pierwszeństwo w zapisach.

ZAPISY TUTAJ

PRELEGENT

Andrzej Kasiński

Andrzej Kasinski six sigma

Konsultant i trener Lean Six Sigma

Posiada ponad 20 letnie doświadczenie w doskonaleniu zarządzania operacyjnego w instytucjach finansowych m.in. w Raiffeisen Bank Polska S.A. i Banku Zachodnim WBK S.A.

Audytor ISO 9001. Współpracował z renomowanymi organizacjami m.in. DNV i BV Certification. Audytor systemów zarządzania jakością w ponad stu organizacjach w ramach doskonalenia umiejętności. Absolwent szkolenia Japońskiego Instytutu Standaryzacji w Tokio.

Współpracuje z Organizacją Firm Badania Opinii i Rynku, gdzie prowadzi niezależne audyty procesów realizacji badań w ramach programu kontroli jakości pracy ankieterów tzw. PKJPA oraz bezpieczeństwa informacji PKJBI.

Kieruje projektami usprawniającymi procesy biznesowe jako tzw. Black Belt Lean Six Sigma w Raiffeisen Bank Polska SA. Najwyższy tytuł Black Belt Lean Six Sigma uzyskał w Raiffeisen International w Wiedniu. Był w grupie pierwszych specjalistów pracujących nad wdrożeniem metod Lean Six Sigma w banku.

Jako dyrektor ds. zarządzania jakością kierował pracami nad wdrożeniem metod Lean Six Sigma w grupie kapitałowej Banku Zachodniego WBK SA. Wyszkolił kilkudziesięciu specjalistów i nadzorował wiele projektów doskonalących procesy biznesowe w firmach tworzących grupę kapitałową.

Absolwent programu Master Black Belt Lean Six Sigma organizowanego przez BMGI w Denver w USA, jednej z najbardziej renomowanych firm zajmujących się kształceniem w dziedzinie zarządzania jakością na świecie.

Współpracuje z agencjami badawczymi oraz firmami szczególnie z sektora usług finansowych m.in. BZ WBK SA, Pekao SA, mBank, Eurobank, PZU Życie SA, Credit Agricole i wiele innych.