Klub Absolwentów MBA GFKM Gdańsk

Powrót do aktualności

Klub Absolwentów MBA zaprasza na zamknięte spotkanie tylko absolwentów Master of Business Administration w GFKM.

Blockchain – fakty i mity. Czy faktycznie jesteśmy świadkami największej na świecie rewolucji przemysłowo- technologicznej?

Czym jest blockchain i o co chodzi w kryptowalutach? Czy blockchain to synonim Bitcoina? Jakie są możliwości związane z tą technologią i dlaczego (zdaniem prelegenta) jesteśmy świadkami początku wielkiej rewolucji przemysłowo technologicznej. Podczas wykładu wyjaśnione zostaną podstawy funkcjonowania rejestru rozproszonego (blockchaina), możliwości które stoją za tą technologią, poznamy trochę historii oraz przyjrzymy się procesowi popularnego sposobu zbierania środków na rozwój biznesu – ICO (Initial Coin Offering).

KIEDY: 15 LISTOPADA 2018

O KTÓREJ: 17:00-19:00

GDZIE: Gdańsk, Olivia Business Centre, Olivia Gate, 3 piętro

KONTAKT:

Ewa Porowska

mail: e.porowska@gfkm.pl

tel: 882 167 029

PRELEGENT
Sławek Zawadzki
Inwestor, założyciel i fundator kilku start-upów z branży fin-tech, IT i blockchain. Prezes software house Softja sp. z o.o., wcześniej prezes spółki o podobnym profilu Business Software Solutions (2009-2017). Posiada tajemną wiedzę o tym jak założyć informatyczną firmę projektową, przetrwać, rozwijać, a następnie spektakularnie upaść. Dzięki swojemu ponad 12-letniemu doświadczeniu w sprzedaży oraz informatyce sprawnie i skutecznie zarządza niemal wszystkimi kluczowymi obszarami firm, wliczając w to kwestie prawne i marketingowe. Równie dobrze czuje się w pracy z technologią i finansami co w pracy z klientem. Absolwent Executive MBA Akademii Leona Koźmińskiego.

ZAPISY: https://goo.gl/forms/oVzgrQx1c6b2arMx2

 

 

ZAPISZ SIĘ