Klub Absolwentów MBA GFKM Katowice

Powrót do aktualności

Klub Absolwentów MBA zaprasza na zamknięte spotkanie tylko absolwentów Master of Business Administration w GFKM.

Różnice pokoleniowe w biznesie

 

O mitach, faktach i o tym, czy różnice między pokoleniami ma jakiekolwiek znaczenie

2-godzinnne, dynamiczne i pełne multimediów wystąpienie na temat znaczenia różnic międzypokoleniowych w biznesie: w zarządzaniu, marketingu i sprzedaży

  • Różnice między pokoleniami X, Y, Z – czym są, skąd wynikają, czy naprawdę istnieją (i czy mają jakiekolwiek znaczenie w  biznesie?)
  • Dlaczego na zróżnicowanie pokoleniowe nie należy patrzeć jak na zagrożenie, ale jak na szansę (z której wcale nie musimy korzystać)?
  • Jak to możliwe, że problem różnic pokoleniowych jest jednocześnie przesadnie rozdmuchany i dużo poważniejszy niż się wydaje?

 

KIEDY: 22 LISTOPADA 2018

O KTÓREJ: 17:00-19:00

GDZIE: KATOWICE

ZAPISZ SIĘ

 

PRELEGENT

Kamil Sokołowski 

Absolwent filozofii (UJ) oraz studiów podyplomowych z Zarządzania Zasobami Ludzkimi (UJ). Ukończył także Diploma in Professional  Marketing (Chartered Institute for Marketing), Consumer Intelligence School (PTBRiO) oraz Szkoły Zarządzania Sprzedażą (McHayes&Steward Group).

Z zespołami wielopokoleniowymi pracuje od 10 lat – jako lider, konsultant, trener i top menedżer. Obecnie pełni funkcję Brand Development Director, bezpośrednio zarządzając zespołem wielopokoleniowym złożonym z przedstawicieli pokoleń X, Y i starszych Z. Prowadzi aktywność trenerską i mentoringową dotyczącą współpracy międzypokoleniowej. Szkolenia, warsztaty i mentoringi realizował między innymi na zaproszenie Forum Mentorów, K&L Gates oraz Akredytowanego Centrum Szkoleniowego Questus, ucząc menedżerów średniego i wyższego szczebla, a także pracowników handlu oraz sprzedawców. Rekomendowany na LinkedIn jako ekspert w zakresie różnic pokoleniowych. Celem jego aktywności trenerskiej dotyczącej różnic pokoleniowych jest budowanie między pokoleniami BB, X, Y i Z postawy zrozumienia skutkującej zmniejszeniem rotacji i obniżeniem poziomu napięć w zespołach.

Certyfikowany trener Facet5 oraz Integrated Leadership Management ILM72. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu oraz Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii.

 

ZAPISY: tutaj