Konferencja Project Management 2017

Powrót do aktualności

Konferencja Project Management 2017 – skuteczne zarządzanie biznesem to już X edycja największej na Pomorzu konferencji o zarządzaniu projektami, organizowanej przez Koło Naukowe Strateg Uniwersytetu Gdańskiego.

 

DATA WYDARZENIA 06.04.2017 – 07.04.2017 09:00

MIEJSCE CENTRUM DYDAKTYCZNO-KONFERENCYJNE, WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA, UNIWERSYTET GDAŃSKI, UL. PIASKOWA 9, SOPOT

 

Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynkowym KN Strateg zaprasza na Konferencję, która kierowana jest przede wszystkim do studentów, absolwentów uczelni ekonomicznych oraz młodych project managerów. Wysoki poziom merytoryczny gwarantuje udział najlepszych specjalistów z dziedziny project managementu – dziedziny, której dobra znajomość uznana została przez Forbes za jedną z najbardziej pożądanych kompetencji na rynku pracy.

Konferencja to pozycja obowiązkowa dla każdego, kto chciałby zwiększyć wiedzę na temat zarządzania projektami, zarówno podstawową, jak i specjalistyczną. Jeśli zastanawiasz się jak zbudować zespół projektowy, zarządzać portfelem projektów lub czy projekt może służyć jako narzędzie realizacji strategii firmy to nie może Cię tam zabraknąć!

W  pierwszym dniu odbędą się prelekcje oraz panel dyskusyjny, w trakcie których doświadczeni project managerowie skonfrontują teorię z praktyką, pozwalając poznać uczestnikom aspekty pracy w branżach związanych z  zarządzaniem projektami.
Drugi dzień to idealna okazja do zmierzenia się z wyzwaniami podczas warsztatów oraz gier symulacyjnych przeprowadzonych przez znakomitych trenerów i coachów.

Wstęp na Konferencję Project Management jest całkowicie bezpłatny!

Zapisy ruszą na rozpoczną się na przełomie marca i kwietnia.

Zapraszamy na stronę internetową: www.konferencjapm.pl oraz fanpage: www.facebook.com/konferencjapm

Organizator:
Koło Naukowe Strateg: www.facebook.com/knstrateg