II Konkurs GFKM na najlepszą pracę magisterską z zakresu zarządzania, przywództwa i jakości im. prof. Małgorzaty Czerskiej

Powrót do aktualności

Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów ogłasza II Konkurs GFKM na najlepszą pracę magisterską z zakresu zarządzania, przywództwa i jakości im. prof. Małgorzaty Czerskiej.

Raptem kilka miesięcy temu w Olivia Sky Club odbyła się uroczysta gala ogłoszenia wyników i rozdania nagród laureatom I Konkursu GFKM na najlepszą pracę magisterską. Jeżeli jesteście ciekawi jak wyglądało zwieńczenie poprzedniej edycji koniecznie zajrzyjcie do artykułu podsumowującego! Znajdziecie tam informacje o laureatach, nagrodach i gościach specjalnych, a także pamiątkowe zdjęcia!

GFKM ma przyjemność ogłosić start II edycji Konkursu! Już teraz możecie zapoznać się ze szczegółowym harmonogramem, regulaminem udziału i nagrodami na oficjalnej stronie Konkursu!

Jednym z głównych założeń działalności Fundacji jest stworzenie inicjatyw skierowanych nie tylko do obecnych, ale także przyszłych liderów. GFKM chce towarzyszyć im na ścieżce kariery od samego początku i wspierać w rozwoju osobistym. Organizując Konkurs GFKM ma nadzieję wesprzeć najzdolniejszych absolwentów i absolwentki w dalszym rozwoju oraz  wyróżnić najambitniejsze prace magisterskie. Patronem konkursu jest prof. dr hab. Małgorzata Czerska (1946-2020) – naukowiec, nauczycielka akademicka, wybitna specjalistka z zakresu zarządzania zespołami ludzkimi i przywództwa w organizacji.

Uczestnikiem Konkursu może być osoba, która:

  • jest absolwentem studiów wyższych drugiego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich,
  • ukończyła uczelnię publiczną lub niepubliczną z siedzibą lub siedzibą oddziału na terenie województwa pomorskiego,
  • napisała pracę magisterską z zakresu zarządzania, przywództwa i jakości,
  • obroniła tę pracę w roku kalendarzowym 2022 na ocenę bardzo dobrą.

Zachęcamy do udziału wszystkich absolwentów i studentów studiów magisterskich!

Plakat promujący II Konkurs GFKM na najlepszą pracę magisterską