Webinar | Lean – co to takiego?

Powrót do aktualności

Webinar skierowany jest do osób, które nigdy nie słyszały o koncepcji Lean ale również do osób, które miały nieudane „podejścia” do takiej transformacji i zastanawiają się dlaczego się nie udało. 

Dzięki temu webinarowi dowiesz się:

  • ogólnej historii narodzenia się tej filozofii działania (strategii) co pozwoli zrozumieć – dlaczego warto,
  • poznasz czym jest Lean w ogólne zarysie,
  • najważniejszym będzie wiedza czym naprawdę jest Lean!
  • informacje pomogą zrozumieć dlaczego najczęściej się „nie udaje”,
  • przytaczane przykłady pomogą ocenić potencjał tej filozofii działania,
  • szkolenie odnosi się do fundamentalnych wartości i stwierdzeń Twórców „Lean”.

 

Webinar poprowadzi: Maciej Szymański

25 stycznia, godz. 12:00-13:00

ZAPISZ SIĘ

Maciej Szymański

Specjalizuje się w szkoleniach z obszaru szczupłego przedsiębiorstwa – koncepcji Lean. Szczególną uwagę przywiązuje do właściwego rozpoczęcia procesów transformacji organizacji skupionych na Ludziach.

Ponad dwudziestoletni staż pracy jako menedżer operacyjny w firmach zatrudniających od kilkudziesięciu do kilkuset osób pozwala mu rozwiązywać wiele problemów związanych między innymi z motywowaniem Załóg, transformacją kultury organizacyjnej czy doskonaleniem procesów. Ponadto swoje doświadczenie i wiedzę przekazuje Menedżerom i Pracownikom podczas szkoleń wewnętrznych. Jest przekonany, że rozwój podległych pracowników jest obowiązkiem każdego menedżera, który zamierza skutecznie przewodzić Ludziom.

Jest specjalistą od budowy efektywnych struktur, zespołów produkcyjnych i operacyjnych. Projektowania i budowy fizycznych procesów wytwórczych oraz logistyki wewnętrznej zakładów. Wsparcia rekrutacji i rozwoju Załogi. Przede wszystkim transformacji kultury organizacyjnej w kierunku podmiotowości Człowieka. Uważa, że prawie wszystko jest możliwe i wszystko można zmienić, a także dalej doskonalić. Swoje przekonania wywodzi z praktycznego działania w środowiskach żywych firm.