Webinar | Lider w obliczu zmiany

Powrót do aktualności

Jednym z największych sprawdzianów przywództwa jest umiejętność skutecznego przeprowadzenia zespołu przez zmianę.

Ten webinar jest o zmianie, odpowiedzialności i sile wpływu.

  • Zrozumiesz – dlaczego zmiany są ważne i nieuniknione
  • Poznasz – skuteczny proces wprowadzania zmiany
  • Dowiesz się – jak bezpiecznie przeprowadzić zespół przez zmianę
  • Zrozumiesz – jaką rolę pełni lider w procesie zmiany
  • Dowiesz się – jak wykorzystać potencjał pracowników do współdziałania w procesie zmiany

 

Webinar poprowadzi: Beata Pluta

15 marca, godz. 12:00-13:00

ZAPISZ SIĘ

Beata Pluta

Mentor, trener biznesu, certyfikowany coach zespołu Action Learning (WIAL), certyfikowany coach mocnych stron (Strengths Community Coach), wykładowca na studiach podyplomowych wyższych uczelni. Prowadzi swoje autorskie programy studiów podyplomowych „Studia menedżerskie” i „Akademia Mentoringu i Tutoringu”. Menedżer z ponad 20 letnią praktyką w obszarze sprzedaży, finansów, usług w korporacjach z kapitałem skandynawskim, zarządzała dużymi zespołami na szczeblu Dyrektora Regionu i Dyrektora Sprzedaży.

W praktyce wykorzystuje mentoring i coaching współpracując z menadżerami i zespołami wielu korporacji (m.in. IT, produkcyjnych, logistycznych i usługowych), dzieli się wiedzą oraz praktycznymi doświadczeniami. Jako trener prowadzi warsztaty z zakresu rozwoju kompetencji przywódczych i menedżerskich, mentoringu, zarzadzania zmianą, efektywnej komunikacji, wykorzystywania Talentów w budowaniu i zarzadzaniu zespołem, a także z technik sprzedaży i jakości obsługi klienta oraz radzenia sobie ze stresem. Prowadzi programy rozwojowe Akademia Lidera, Akademia Młodego Lidera, Akademia Mentoringu i Tutoringu, Program Rozwoju Talentów i Budowania Mocnych Stron.

Propagatorka mentoringu wewnętrznego w przedsiębiorstwach, Dzięki kulturze mentoringu wiedza i doświadczenie kluczowych pracowników zostaje w Firmie, a mniej doświadczeni pracownicy i menedżerowie przejmują wiedzę i dobre praktyki oraz korzystają z doświadczeń najlepszych. Przygotowuje specjalistów w swojej dziedzinie do roli mentora wewnętrznego pomagając im rozwinąć odpowiednie cechy i kompetencje.

Pracuje z zespołami według modelu Action Learning wpływając na wzrost skuteczności biznesowej zespołu oraz rozwój kompetencji poszczególnych członków. Wspierając zespoły jako Action Learning Coach pomaga usprawnić myślenie systemowe, zbudować zespoły o wysokiej skuteczności, rozwijać liderów, zapewnić ciągłe uczenie się oraz rozwinąć kulturę organizacyjną.

Jako coach mocnych stron pomaga firmom rozwijać talenty na poziomie indywidualnym, zespołowym i organizacyjnym wspierając budowę kultury organizacyjnej bazującej na mocnych stronach.

Doradza firmom w obszarze efektywności organizacyjnej i optymalizacji procesów. Jest mentorem właścicieli firm i menedżerów dbając o odkrywanie i rozwój ich potencjału.

Absolwentka Wydziału Ekonomicznego na Uniwersytecie Szczecińskim, rozwijała swoje kompetencje w kraju i za granicą z zakresu przywództwa m.in. Leading People in Business; Self leadership; Team leadership; AfT Leadership Coaching School (według certyfikacji ICF), Action Learning wg WIAL, MENTOR Foundation w Szkoła Mentorów Biznesu
Właściciel firmy szkoleniowo-doradczej „ Lead-up”, wiceprezes klastra Praktyki Zarzadzania Procesowego, współzałożyciel grupy firm doradczych „Twój- Mentor”.