Executive MBA ACCA – jedyny taki projekt w Polsce!

Powrót do aktualności

Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów podpisała umowę współpracy z Sopocką Akademią Nauk Stosowanych. Od teraz program Executive MBA będzie dawał możliwość otrzymania również kwalifikacji ACCA!

Dzięki współpracy Szkoły Biznesu GFKM i uczelni SANS powstała jedyna w Polsce i unikatowa na europejskim rynku oferta programu Executive MBA, która daje możliwość jednoczesnego uzyskania cenionych na całym świecie kwalifikacji ACCA. Zajęcia i egzaminy prowadzone będą przez kadrę GFKM oraz SANS, posiadającą akredytację ACCA. Cały program realizowany jest w języku angielskim.

– Oferta programów Executive MBA i odrębnie traktowanych studiów podyplomowych umożliwiających uzyskanie kwalifikacji ACCA, jest bogata, ale dopiero połączenie tych ścieżek tworzy unikatową możliwość rozwoju i podniesienia kompetencji zawodowych. Mówimy o najwyższym poziomie kształcenia menedżerskiego i specjalistycznego w zakresie finansów – mówi Jolanta Szydłowska, Prezeska Zarządu Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów.

MBA ACCA GFKM SANS  MBA ACCA GFKM SANS