Programy Executive MBA

Chcesz się rozwijać, nabywać nowe umiejętności i poszerzać zakres kompetencji w zarządzaniu biznesem? Z naszą pomocą zdobędziesz ceniony przez pracodawców prestiżowy dyplom MBA, który da Ci nie tylko szersze spojrzenie na procesy zachodzące w obrębie Twojej organizacji, ale i wyposaży Cię w wiedzę oraz narzędzia niezbędne do tego, żeby dołączyć do liderów w swojej dziedzinie. Ukończenie prestiżowego szkolenia menedżerskiego będzie potwierdzeniem Twojego profesjonalizmu i pozwoli Ci w pełni wykorzystać biznesowy potencjał.

MBA w Polsce

Jesteśmy Szkołą Biznesu oraz Fundacją wspierającą rozwój kadry menedżerskiej. Na przestrzeni 30 lat zaufaniem obdarzyło nas ok. 50 000 osób, które dołączyły do naszych szkoleń lub pogłębiało swoją wiedzę w trakcie programu. Executive MBA to jeden z naszych flagowych programów, który powstał z myślą o osobach aktywnych zawodowo, które szukają skutecznych sposobów na zdobywanie praktycznych umiejętności i unikalnej wiedzy z zakresu zarządzania procesami biznesowymi.

Rozwój na najwyższym poziomie z Executive MBA

Program Executive MBA to wyjątkowa okazja do rozwoju zawodowego dla menedżerów myślących o awansie. Nasza misja polega na dostarczaniu praktycznych umiejętności, które można natychmiast zastosować w codziennej pracy.

Zaufani wykładowcy-praktycy i interaktywne metody nauczania Executive MBA

W trakcie zajęć wykładowcy-praktycy i eksperci z różnych dziedzin zarządzania dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz pokazują, jak wyglądają nowoczesne metody zarządzania. Program Executive MBA to także innowacyjne metody nauczania, opierające się na interaktywnym przekazie i dynamicznym poszerzaniu kluczowych kompetencji. Stawiamy na elastyczność, dlatego zajęcia realizujemy w formie stacjonarnej w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Białymstoku, Płocku, Kielcach i Zielonej Górze oraz online.

Dołącz do prestiżowego międzynarodowego grona MBA

Jako absolwent programu Executive MBA dołączysz do prestiżowego międzynarodowego grona, do którego należą najlepsi menedżerowie z różnych organizacji. Jako część tej społeczności będziesz mógł nawiązać interesujące i inspirujące relacje, które pomogą Ci w rozwijaniu własnej kariery, jak i jeszcze lepszym zrozumieniu nowoczesnego modelu sukcesu.
Jeśli dążysz do rozwoju swojej kariery menedżerskiej i chcesz zdobyć cenne umiejętności, to nasz program Executive MBA na gfkm.pl jest odpowiednim miejscem dla Ciebie! Nie zwlekaj, dołącz do nas już teraz i inwestuj w swoją przyszłość zawodową. Nasz dyplom MBA to klucz do osiągnięcia sukcesu w biznesie.