MindHub #1 w Gdańsku

Powrót do aktualności

Disruptive Business Models, czyli poszukiwania przełomowych kierunków rozwoju firmy

Co takiego mają w sobie firmy, które rozwijają się zdecydowanie szybciej niż konkurencja? W jaki sposób szukają rynków, na których mogą rozwijać się jeszcze szybciej? Dlaczego na wydawałoby się konkurencyjnych rynkach pojawiają się firmy, które w ciągu kilku lat stają się ich liderami burząc od lat ustalony ład?

Podczas tego wystąpienia poznasz koncepcję rewolucyjnych (disruptive) modeli biznesowych, zobaczysz na przykładach z rynku polskiego i nie tylko, w jaki sposób te modele funkcjonują i jak je wykorzystać u siebie w firmie już od zaraz.

 

Dla kogo?

  • Dla osób, które są odpowiedzialne za strategię i innowacje w firmie
  • Dla osób, które szukają nowoczesnych metod wzrostu wartości firmy
  • Dla osób, które działają w otoczeniu dużej konkurencji i dla tych co są najwięksi na rynku
  • Dla osób tworzących i rozwijających biznes

 

11.10.2018

17:00-19:00

Olivia Business Centre, O4 Coworking, sala Mars

 

ZAPISZ SIĘ

PRELEGENT

Krzysztof Herdzik – Business Process Outsourcing Leader z 16letnim doświadczeniem w środowisku wielokulkturowym. Zbudował i rozwinął pierwsze centrum BPO w Trójmieście, które świadczyło usługi dla firm z różnych kultur i narodowości. Otrzymał nagrodę najlepszego managera w Europie środkowo wschodniej. Absolwent Harvard Business School. Posługuje się językiem polskim i angielskim. Współautor modelu Corporate Differently, który pomaga istotnie ograniczyć rotację pracowników.

Mówca motywacyjny, bloger i miłośnik uczenia się od innych kultur. Jego artykuły można znaleźć na innpoland.pl oraz na mamstartup.pl.

 

 

 

Bądźmy w kontakcie!

Facebook GFKM