MindHub #4 w Gdańsku

Powrót do aktualności

MindHub#4 w Gdańsku

Rozwój przekonań menedżera oraz ich wpływ na zarządzanie

 

  • Czy wiesz, jakie nieuświadomione przekonania tkwią w Twojej głowie?
  • Czy wiesz, w jaki sposób wpływają one na Twoje relacje z ludźmi?
  • Czy wiesz, jak wpływają one na Twój sposób zarządzania?

Jeśli powyższe pytania w jakiś sposób Cię zaciekawiły, to zapraszamy na zajęcia.

Mają one na celu zapoznanie uczestników z modelem rozwoju przekonań człowieka oraz ich wpływem na zarządzanie ludźmi. Każdy z nas wraz z upływem czasu kwestionuje stare schematy myślenia i sposoby postępowania zastępując je nowymi. Schematy te dotyczą zarówno indywidualnego radzenia sobie z napotkanymi przez nas problemami (perspektywa indywidualna) jak i umiejętności zarządzania ludźmi (perspektywa organizacji). Okazuje się bowiem, że rozwój przekonań człowieka jest mocno powiązany z tym, w jaki sposób podchodzi on do problemu władzy, czyli zarządzania ludźmi. Co więcej, rozwój ten charakteryzuje się jasno zdefiniowanymi stadiami, dzięki czemu zarówno każdy menedżer jak i cała organizacja mogą odnaleźć się na poszczególnych poziomach oraz spojrzeć na możliwości dalszego rozwoju.

Podczas zajęć uczestnicy będą mieli okazję wypełnić Test Niedokończonych Zdań i przyjrzeć się swoim własnym przekonaniom.

 

11.04.2019

17:00-19:00

Olivia Business Centre, O4, sala Mars

ZAPISZ SIĘ

 

PRELEGENT

Dominik Pieczewski

Dominik Pieczewski 

Trener, Coach, Konsultant HR, Rekruter. Posiada ponad 7 lat doświadczenia, zrealizował kilkaset dni szkoleniowych, a ponad 200 osób przebadał metodą Development Center. Jest specjalistą w zakresie badań testami kompetencyjnymi – tą metodą przebadał ponad 1 000 osób. Zajmuje się wdrożeniami SOOP, ma na swoim koncie opracowanie wielu narzędzi rekrutacyjnych (zadania AC/DC, testy kompetencji).