MindHub #3 w Warszawie

Powrót do aktualności

Zapraszamy na pierwsze spotkanie MindHub w Warszawie, organizowane we współpracy z InnVento.

Dla osób ze świata biznesu, startupów, wschodzących jak i dobrze prosperujących przedsiębiorstw. Dla każdego, kto chce się rozwijać i nawiązać nowe, wartościowe relacje biznesowe przy kawie lub herbacie. MindHub to kreatywna przestrzeń wymiany myśli i doświadczeń zawodowych.

Innowacje z Design Sprint

Jak stworzyć przełomową wartość w organizacji w zaledwie kilka dni korzystając z myślenia projektowego (Design Thinking) i projektowania usług (Service Design)? To spotkanie jest dla liderów, którzy planują lub przeprowadzają zmiany i potrzebują nowego spojrzenia na biznes lub nadania nowego rytmu myśleniu i działaniu.

 

  • jak można wykorzystać Design Thinking do tworzenia innowacji w biznesie?
  • jakie są kluczowe etapy i narzędzia projektowe, które warto przetestować?
  • jakich efektów można się spodziewać po wykorzystaniu Design Thinking w transformacji biznesu?

 

Gorąco zapraszamy Absolwentów Executive MBA Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów.

 

20 marca 2018

godz. 17:00-19:00

InnVento

ul. Kasprzaka 25, Warszawa

ZAPISY: tutaj

 

PRELEGENT

Piotr Grocholiński 

Posiada bogate doświadczenie w zakresie tworzenia strategii, modeli biznesowych, segmentacji, zarządzania produktem oraz przeprowadzania zmian w organizacji. Doświadczenie to zdobył pracując w środowiskach wielokulturowych, w takich organizacjach jak: ING Bank Śląski, Nordea Bank, LG Petro Bank. Od wielu lat realizuje też niezależnie wsparcie biznesowe dla firm, między innymi dla: BNP BGŻ Paribas, Nordea, Natonale Nederlanden.

Dzięki swojej praktyce biznesowej i projektowej (Design Thinking/Service Design) skutecznie łączy obszar biznesowy z procesami projektowania. Pomaga liderom i ich zespołom przechodzić proces transformacji biznesowej, spojrzeć na zagadnienia oczami klienta, wdrażać metodykę Design Thinking oraz wzmacniać kulturę innowacji.

Bądźmy w kontakcie!

Facebook