Webinar | Obudź swoją kreatywność

Powrót do aktualności

Kiedyś życie było dużo prostsze. Wszystko, co trzeba było zrobić, aby odnieść sukces, to dobrze nauczyć się starych rzeczy, o których wszyscy już wiedzieli.
Dzisiaj wiedza i wyuczone umiejętności nie są wystarczające, by osiągnąć sukces. Oczekuje się od pracowników i menedżerów kreatywności polegającej na generowaniu wielu atrakcyjnych i konkurencyjnych pomysłów w bardzo krótkim czasie.

Podczas webinaru:

  • Poznasz sprawdzone narzędzia przydatne w rozwianiu kreatywności,
  • Nauczysz się rozpoznawać blokady, które ograniczają Twoją kreatywność,
  • Dowiesz się jaką wartość posiadają popełnione porażki i błędy,
  • Nauczysz się sprawdzonej strukturalnej metody generowania pomysłów zmieniających dotychczasowy sposób myślenia,
  • Poznasz przypadki wykorzystania efektów pracy kreatywnej w praktyce.Wszystko po to, by rozpalić Twoją kreatywność.

Nagranie z webinaru dostępne jest na naszym kanale na YouTube:

 

ANNA ENGEL

Engel Anna

Specjalizuje się w szkoleniach dedykowanych kadrze kierowniczej średniego i wyższego szczebla w obszarze: facylitacji spotkań wykorzystując myślenie równoległe, myślenia lateralnego oraz rozwoju kreatywności. Prowadzi również szkolenia z zakresu typologii osobowości DISC, rozwijania kompetencji kluczowych w edukacji.

Jako tutor wspiera w rozwijaniu talentów swoich podopiecznych. Wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. Współzałożycielka Stowarzyszenia FAIS, w którym pełni również rolę Kierownika ds. Szkoleń.

Jest magistrem kinezygerontoprofilaktyki. Certyfikowanym Trenerem metody Six Thinking Hats®, trenerem myślenia lateralnego. Konsultantem biznesowym Maxie Hill, Tutorem szkoły Collegium Wratislaviense. Posiada uprawienia trenera biznesu Gdańskiej Akademii Umiejętności Menedżerskich. Ukończyła również studia podyplomowe dla Menedżerów Sprzedaży oraz Pedagogiczne.

Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując m.in.:
Amica, Vesuvius, Gdańska Organizacja Turystyczna, Grupa LOTOS, Volkswagen Samochody użytkowe, Friends Academy Innovative Share, Thinking Zone, O4 Coworking, Profit Plus, Fundacja Inspirujące Przykłady

Uczestnicy po jej zajęciach szczególnie doceniają dobre przygotowanie, indywidualne podejście i zaangażowanie.
„Dopiero u Ciebie zrozumiałam że jestem kreatywna i mogę to rozwijać, zawsze myślałam, że tak nie jest.”
„Uczestnicy zajęć Jeżeli nie znacie myślenia lateralnego i równoległego, macie kłopoty z nieowocnymi spotkaniami, brakuje w grupach kreatywności – Anna da Wam rozwiązania.”
„Profesjonalizm trenera Anny Engel, gwarantuje nie tylko odbycie fascynującego szkolenia, ale też zapewnia skuteczność przeprowadzonych po nim działań i wpływa na jakość zarządzania firm.”