Odkryj swoje talenty i mocne strony

Powrót do aktualności

Już 2 czerwca! Zapraszamy do aktywnego udziału w spotkaniu online z cyklu „Przywódcze webinary”. Dwunaste spotkanie poprowadzi Katarzyna Mikołajczyk. Spotkanie jest bezpłatne i otwarte!

„Prawdziwa tragedia życiowa nie polega na tym, że komuś brakuje zdolności, lecz na tym, że nie potrafi wykorzystać tych, które posiada”.

Marcus Buckingham

Talenty w naturalny sposób predysponują do określonego odbioru i przetwarzania rzeczywistości, a tym samym osiągnięć na pewnych polach. Najsilniejsze, najbardziej dominujące talenty cechują się największą dynamiką, ułatwiają najszybsze uczenie się i mają największy wpływ na zachowanie i osiągnięcia.

  • Dowiedz się jakie są dostępne narzędzia wspierające diagnozę talentów i mocnych stron.
  • Jak odkryć własne talenty i talenty pracowników.
  • Co warto wiedzieć robiąc test Gallupa
  • Na co zwrócić uwagę czytając raport
  • Jakie mogą płynąć korzyści ze znajomości talentów
    i mocnych stron?
  • Casy study – wdrożenie Programu Rozwojowego dla Menedżerów Nordea w oparciu o metodologię talentów Gallupa

2 czerwca, godz. 12:00-13:00

Zapisy do 1 czerwca, do godz. 18:00

POBIERZ PREZENTACJĘ

Prowadzący
Katarzyna Mikołajczyk

katarzyna mikolajczyk

Koordynowała wdrożenie pierwszego programu rozwojowego dla menadżerów – przywództwo w Nordea, w oparciu o zarządzanie talentami według Gallupa.

Z wykształcenia mgr ekonomii Uniwersytetu Łódzkiego, absolwentka programu Executive MBA w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menadżerów. Wykładowca, Expert HR, coach, doradca, i konsultant, związana z GFKM i Instytutem Talentów Flashpoint.

Prywatnie pasjonatka rozwoju osobistego i jogi, kochająca podróże, biografie i rodzinę.

Ponad 20 letnie doświadczenie w dziedzinie HR, w korporacjach międzynarodowych, w sektorze finansowo-bankowym. Przeprowadziła organizację przez procesy restrukturyzacyjne, fuzje, negocjacje ze Zawiązkami Zawodowymi oraz wdrażała i tworzyła procedury, regulaminy i polityki w obszarze HR. Uzyskała dofinansowanie projektu szkoleń dla Banku ze środków Unii Europejskiej w ramach programu „Rozwój kadr nowoczesnej gospodarki”; wdrożyła metody Assessment i Development Center w zarządzaniu rozwojem kadr i pozyskiwaniu nowych kadr przy udziale wewnętrznych Asesorów.