Najlepsze praktyki w onboardingu CFO – darmowy e-book GFKM

Powrót do aktualności

Jakie są najlepsze praktyki w onboardingu CFO? Jak zadbać o efektywne wdrożenie dyrektora finansowego do organizacji? Poznaj najlepsze praktyki dzięki darmowemu e-bookowi, którego autorem jest jeden z naszych trenerów i ekspertów Michał Komorowski!

Nadszedł czas na kolejna publikację w ramach projektu „Eksperckie e-booki”. Założeniem inicjatywy jest stworzenie praktycznych źródeł wiedzy biznesowej z zakresu zarządzania i przywództwa w formie e-booków. Materiały stworzone przy pomocy ekspertów z kadry trenerskiej GFKM będą nieodpłatnie ogólnodostępne za pośrednictwem strony internetowej.  

Serdecznie zapraszamy do pobrania drugiego e-booka, którego autorem jest Michał Komorowski, ekspert z dziedziny finansów przedsiębiorstw. Specjalizuje się w ocenie ekonomicznej opłacalności projektów inwestycyjnych. Z pasją łączy technologie informatyczne, związane z gromadzeniem i analizą danych biznesowych przedsiębiorstw, z modelami sprawozdawczymi – głównie po to, by ułatwić sobie i współpracującym z nim zespołom realizację codziennych zadań.

Z tego e-booka dowiesz się:

  • Jak skutecznie wdrożyć dyrektora finansowego (CFO) do organizacji?
  • Jakie są główne założenia pre-onboardingu?
  • Co gwarantuje efektywny onbaording w praktyce?
  • W jaki sposób zadbać o nowego CFO w procesie post-onboardingu?
  • Jakie są najlepsze praktyki, sprawdzone i promowane przez ekspertów finansowych​?

pobierz e-book „Najlepsze praktyki
w onboardingu CFO”

 

Michał Komorowski 
Ekspert z dziedziny finansów przedsiębiorstw. Specjalizuje się w ocenie ekonomicznej opłacalności projektów inwestycyjnych. Z pasją łączy technologie informatyczne związane z gromadzeniem i analizą danych biznesowych przedsiębiorstw z modelami sprawozdawczymi, głównie po to by ułatwić sobie i współpracującym z nim zespołom...