Kilka słów o OneMBA

Powrót do aktualności

GFKM, jako partner Rotterdam School of Management, współorganizowała sesję programu Global OneMBA. Wydarzenie odbyło się w warszawskim hotelu Sofitel Victoria w dniach 9-11 maja. W sesji uczestniczyło 118 menedżerów z 19 krajów. W trakcie jej trwania uczestnicy wysłuchali prezentacji, które przybliżyły im sytuację gospodarczą Polski i specyfikę lokalnego rynku oraz wzięli udział w zajęciach warsztatowych.

Co interesujące, trzech z pięciu prelegentów jest absolwentami Executive MBA GFKM. Ważnym elementem warszawskiej sesji OneMBA były wizyty w sześciu firmach, reprezentujących różne branże – pozwoliły one studentom spojrzeć na polski biznes „od środka”.

Program Global OneMBA organizowany jest przez pięć szkół biznesu z Ameryki Południowej, Północnej, Europy i Azji. Sesje programu odbywają się na różnych kontynentach, dając uczestnikom programu unikalną możliwość poznania charakterystyki różnych rynków oraz nawiązania szerokich kontaktów biznesowych. Global OneMBA zajął drugie miejsce w przygotowanym przez CEO Magazine rankingu najlepszych tego typu programów na świecie.