Podsumowanie | VIII Akademia Młodego Lidera

Powrót do aktualności

Za nami VIII Akademia Młodego Lidera, w której wzięło udział 19 uczestników i uczestniczek. 5 dni trwały szkolenia prowadzone przez doświadczonych trenerów i trenerkę z GFKM. Na koniec osoby ze 100% frekwencją otrzymały certyfikaty.

Akademia Młodego Lidera

AML to bezpłatne 5-dniowe warsztaty dla osób pragnących dowiedzieć się więcej na temat zarządzania i przywództwa. Zajęcia prowadzą eksperci, certyfikowani trenerzy z ogromnym doświadczeniem w biznesie, którzy na co dzień pracują z wieloma różnymi firmami lub menedżerami w ramach Programu Executive MBA.

Celem Akademii jest rozwój kompetencji menedżerskich u osób wywodzących się z organizacji, fundacji, stowarzyszeń, startupów, które potrzebują sprawnych liderów, a mają ograniczony budżet na rozwój własny czy pracowników. To szansa dla początkujących przedsiębiorców na zdobycie cennej wiedzy, gwarantującej sukces w biznesie. Całe przedsięwzięcie jest darmowe i realizowane w ramach działań statutowych Fundacji.

Program VIII edycji projektu

Uczestnicy wzięli udział w pięciu warsztatach:

AML to idealny czas, by nie tylko zdobyć nową wiedzę i umiejętności, ale także nawiązać nowe znajomości i wymienić się doświadczeniami. Oprócz standardowych warsztatów, słuchacze poznają historię ludzi biznesu i zdobędą umiejętności oparte o prawdziwe business case study.

Prowadzący zajęcia to trenerzy i trenerki z ogromnym doświadczeniem nie tylko w prowadzeniu warsztatów i szkoleń, ale także z biznesowym know-how i własnym bagażem pracy w danej dziedzinie. Są prawdziwymi ekspertami w swoich obszarach. Więcej szczegółów na stronie akademiamlodegolidera.pl.

Młodzi Liderzy z VIII edycji

W VIII edycji wzięło udział 19 uczestników i uczestniczek. Niech nazwa wydarzenia was nie zmyli – w warsztatach mieliśmy bardzo duże zróżnicowanie wiekowe: od 25 do 51 lat, ponieważ wiedza zdobywana podczas AML jest przydatna dla każdego. Wśród Młodych Liderów znaleźli się zarówno kierownicy/ki i dyrektorzy/ki zarządzający zespołami, jak i specjaliści/tki z wybranych obszarów. Na koniec uczestnicy ze 100% frekwencją otrzymali certyfikaty potwierdzające nabytą wiedzę. Wierzymy, że wiedza otrzymana podczas Akademii Młodego Lidera pozwoli zdobyć nowe okazje do pokazania swojego potencjału i wykorzystania nowo nabytych kompetencji w praktyce.

Dziękujemy partnerowi wydarzenia Inkubator Starter za świetną współpracę, zaangażowanie i pomoc w organizacji Akademii. Poniżej wybrane zdjęcia (pozostałe znajdziecie na social mediach GFKM: Instagram Facebook Linkedin).