Spotkanie Informacyjne Post MBA Digital Transformation | online

Powrót do aktualności

Zapraszamy do udziału w Spotkaniu Informacyjnym Post MBA Digital Transformation, organizowanym we współpracy ze Szkołą Biznesu Politechniki Warszawskiej! Odbędzie się 6 września o godzinie 16:30.

Post MBA Digital Transformation to program adresowany do absolwentów wszystkich studiów MBA, zainteresowanych wykorzystaniem nowoczesnych technologii informatycznych w podnoszeniu konkurencyjności własnych organizacji oraz generowaniu nowych modeli biznesu. Program powstał w wyniku współpracy GFKM ze Szkołą Biznesu Politechniki Warszawskiej Uczestnictwo to szansa na nawiązanie relacji z innymi absolwentami MBA i wniesienie kompetencji zdobytych podczas studiów na wyższy poziom.

Celem programu jest:

  •  prezentacja najważniejszych metod i technik informatycznych ze wskazaniem ich zastosowań w usprawnianiu kluczowych obszarów funkcyjnych organizacji
  • wykształcenie umiejętności w zakresie konstruowania uzasadnień biznesowych projektów wykorzystujących zaawansowane technologie informacyjne, projektowania architektury odpowiednich rozwiązań oraz pozyskiwania niezbędnych zasobów do realizacji takich przedsięwzięć.
  • przekazanie wiedzy w zakresie możliwości i ograniczeń nowoczesnych technologii IT, oceny ich potencjału biznesowego oraz zdobycie ogólnej orientacji w najnowszych globalnych trendach IT.

Omówione zostaną najważniejsze aktualnie metody i techniki z obszarów takich jak uczenie maszynowe i sztuczna inteligencja, Fin-Tech i Blockchain, metody i techniki IT w zarządzaniu relacjami z klientem i w marketingu, przetwarzanie danych w chmurze czy robotyzacja. Całość zostanie uzupełniona o aspekty związane z zarządzaniem takimi projektami, zarządzaniem talentami i wdrażaniem zmian w organizacji.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat programu? Zapisz się na spotkanie informacyjne on-line! Kiedy? Środa, 6 września, godz. 16:30! Spotkanie poprowadzi dr hab. Andrzej Wodecki, opiekun merytoryczny.

06 września godz. 16:30

Zapisz się