Dyplom Post-MBA: Digital Transformation

Program realizowany we współpracy ze Szkołą Biznesu Politechniki Warszawskiej

Gdzie i kiedy?

Rozpoczęcie

08.10.22

Zakończenie

18.12.22

Czas trwania

10 dni

Miejsce

Hotel Mercure, ul. Złota 48/54, Warszawa

Cena

10000 zł

pobierz pdf

Opis

Post MBA Digital Transformation to program realizowany we współpracy z renomowaną Szkołą Biznesu Politechniki Warszawskiej. Jest on adresowany do absolwentów wszystkich programów MBA, zainteresowanych wykorzystaniem nowoczesnych technologii informatycznych w podnoszeniu konkurencyjności własnych organizacji oraz generowaniu nowych modeli biznesu. Uczestnictwo w programie to szansa na nawiązanie relacji z innymi absolwentami MBA i wniesienie kompetencji na wyższy poziom.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat programu Post MBA Digital Transformation? Zapisz się na webinar 6 kwietnia o godz. 17.00 w trakcie którego przedstawimy szerzej program oraz odpowiemy na Twoje pytania.

Dla kogo

Program jest adresowany do absolwentów programów MBA.

Program szkolenia

Sesja 1.
8-9.10.2022
Ice breaking
Zarządzanie talentami: jak je pozyskać szkolić i zatrzymać
Data Science & AI w Biznesie

Sesja 2.
05-06.11.2022
FinTech i Blockchain
Technologie Cyfrowe w Marketingu i Sprzedaży

Sesja 3.
19-20.11.2022
Obsługa klienta/CRM/Customer Journey
Zarządzanie projektami IT

Sesja 4.
03-04.12.2022
Cloud Computing
Przywództwo cyfrowe i Przemysł 4.0

Sesja 5.
17-18.12.2022
Zarządzanie zmianą

Korzyści dla uczestników

  • Zrozumiesz zasady działania zaawansowanych technologii IT (w tym uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji, Blockchain,Cloud Computing i Przemysł 4.0)
  • Będziesz potrafił(a) skonstruować sensowne uzasadnienie biznesowe, zaprojektować rozwiązanie i stworzyć plan projektu przedsięwzięcia wykorzystującego nowoczesne technologie cyfrowe zarówno do usprawnienia działania własnej organizacji(w obszarach takich jak finanse, produkcja, obsługa klienta czy marketing), jak i stworzenia nowego biznesu
  • Poznasz najlepsze praktyki realizacji zaawansowanych projektów informatycznych, w szczególności strategie pozyskiwania zasobów(ludzie, technologie, itp.), zarządzania projektami oraz zarządzania zmianą
  • Zrozumiesz, w jaki sposób nowe technologie mogą wspomóc generowanie wartości w organizacjach, poznasz najnowsze trendyw branży IT i będziesz potrafił(a) ocenić potencjał biznesowy nowych projektów informatycznych.

Metody szkolenia

  • Praktyczne podejście. Prowadzący zajęcia to praktycy z wieloletnim doświadczeniu we wdrażaniu tego typu rozwiązań
  • Spójny, zaprojektowany od podstaw program nauczania,adresowany do absolwentów studiów MBA
  • Jeden z niewielu programów na rynku adresowanych do średniej i wyższej kadry menadżerskiej: zagadnienia technologiczne będą przedstawione w prosty i zrozumiały sposób (jednak bez zbytniego upraszczania), ze szczególnym naciskiem położonym na praktyczne i strategiczne aspekty biznesowe
  • Metodyka zajęć zorientowana na wymianę doświadczeń i wspólne generowanie wiedzy, a nie tylko jej przekaz
  • Duży potencjał networkingu: każdy z naszych programów dostarczanie tylko solidnej dawki wiedzy i umiejętności, ale też relacji, które mogą w przyszłości przynieść wiele korzyści.

Dodatkowe informacje

Program Post-MBA:Digital Transformation realizujemy we współpracy ze Szkołą Biznesu Politechniki Warszawskiej.

SZKOŁA BIZNESU POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ jest liderem edukacji menedżerskiej w Polsce z 30-letnią tradycją współpracy z prestiżowymi uczelniami założycielskimi: HEC Paris, London Business School oraz Norwegian School of Economics. Misją Szkoły jest kształcenie odpowiedzialnych liderów biznesu. Szkoła posiada międzynarodową akredytację EFMD dla programu Executive MBA. W ramach naszych programów edukacyjnych menedżerowie otrzymują zestaw praktycznych umiejętności istotnych dla skutecznego zarządzania firmą i zespołami ludzkimi. Kadra dydaktyczna obejmuje wykładowców światowej sławy szkół biznesu, a także profesjonalistów pracujących dla zagranicznych przedsiębiorstw. Szczególny akcent położony jest na zrozumienie i adaptację technologii przyszłości.

Harmonogram

ModułData
Sesja 1. 08.10.22
09.10.22
Sesja 2. 05.11.22
06.11.22
Sesja 3. 19.11.22
20.11.22
Sesja 4. 03.12.22
04.12.22
Sesja 5. 17.12.22
18.12.22

Kontakt

Halina Frątczak

Dyrektor ds. Organizacji MBA
Tel.: +48 58 558 58 58 wew. 310
Tel. kom.: +48 600 095 672
E-mail: h.fratczak@gfkm.pl

Back to top