Projektowanie Programów Rozwojowych – darmowy e-book GFKM

Powrót do aktualności

Jak krok po kroku zaprojektować efektywny i angażujący program rozwojowy w Twojej organizacji? Dowiedz się już teraz dzięki darmowemu e-bookowi, którego autorem jest jeden z naszych trenerów i ekspertów Dominik Pieczewski!

W 2023 roku Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów realizuje nowy projekt pod tytułem „Eksperckie e-booki”. Założeniem inicjatywy jest stworzenie praktycznych źródeł wiedzy biznesowej z zakresu zarządzania i przywództwa w formie e-booków. Materiały stworzone przy pomocy ekspertów z kadry trenerskiej GFKM będą nieodpłatnie ogólnodostępne za pośrednictwem strony internetowej.  

W tym momencie dostępny jest już pierwszy e-book, którego autorem jest Dominik Pieczewski, specjalizujący się w szkoleniach z kierowania zespołem, komunikacji interpersonalnej, procesu sprzedaży, negocjacji handlowych, obsługi klienta, wystąpień publicznych oraz systemów ocen okresowych. Jest ekspertem w zakresie badań testami kompetencyjnymi – tą metodą przebadał ponad 1 000 osób.

Pierwszy ebook dotyczy organizacji i realizacji usług szkoleniowych i nie tylko – „PROJEKTOWANIE PROGRAMÓW ROZWOJOWYCH. Jak sprawić, żeby były efektywne i angażujące?”.

Z tego e-booka dowiesz się:

  • Jak krok po kroku zaprojektować efektywny i angażujący program rozwojowy w Twojej organizacji,
  • W jaki sposób myśleć o rozwoju w Twojej organizacji,
  • Jakie 50 narzędzi możesz wykorzystać w projektowaniu programu rozwojowego oraz jakie są ich korzyści i wady / trudności w stosowaniu,
  • Na co zwrócić uwagę planując szkolenie,
  • W jaki sposób planować pozaszkoleniowe formy rozwoju​,
  • O co zadbać, aby zapewnić sukces we wdrażaniu nowych umiejętności do codziennej pracy,
  • Jak oceniać efektywność programu rozwojowego.

pobierz e-book „PROJEKTOWANIE PROGRAMÓW ROZWOJOWYCH”