Przywództwo w kontekście zmian klimatycznych
Już 16 czerwca! Zapraszamy do aktywnego udziału w spotkaniu online z cyklu „Przywódcze webinary”. Czternaste spotkanie poprowadzi Konrad Klepacki i Dominik Pieczewski. Spotkanie jest bezpłatne i otwarte!
Epidemia pokazała jak wrażliwe jest społeczeństwo i gospodarka na globalne kryzysy. Wiemy, że kolejnym światowym wyzwaniem przed jakim staną polskie firmy będą zmiany klimatu. Zapraszamy Państwa na godzinny webinar poświęcony temu zagadnieniu od strony biznesowej. W jego trakcie Konrad Klepacki i Dominik Pieczewski podniosą takie tematy jak:
- Jakiego wpływu na biznes można się spodziewać ze strony globalnego ocieplenia
- Co mogą zrobić polskie firmy w temacie dostosowania się do zmian oraz zapobiegania im
- Jak ominąć zagrożenia i wykorzystać szanse związane z nadchodzącymi zmianami prawnymi i Europejskim Zielonym Ładem
16 czerwca, godz. 12:00-13:00
POBIERZ PREZENTACJĘ
Prowadzący
Konrad Klepacki
Specjalizuje się w tematach związanych z metodycznym zarządzaniem projektami w różnych sektorach gospodarki oraz przygotowywaniem do certyfikacji z zarządzania projektami.
Posiada 11-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów. Prowadził międzynarodowe projekty przemysłowe w firmie Transsystem, Advanced Digital Broadcast (ADB) oraz projekty IT jako PM-freelancer. Jako trenera i konsultanta wyróżnia go promowanie aktywnego dobierania najlepszej metodyki do optymalizacji pracy nad projektami o różnej skali i specyfice.
Z wykształcenia jest finansistą. Posiada certyfikat projektu Project Management Professional (PMP), IPMA level C, Prince 2 Practitioner.
Dominik Pieczewski
Specjalizuje się w szkoleniach z kierowania zespołem, komunikacji interpersonalnej, procesu sprzedaży, negocjacji handlowych, obsługi klienta, wystąpień publicznych oraz systemów ocen okresowych. Jest ekspertem w zakresie badań testami kompetencyjnymi – tą metodą przebadał ponad 1 000 osób.
Posiada ponad 7 lat doświadczenia, zrealizował kilkaset dni szkoleniowych, a ponad 200 osób przebadał metodą Development Center. Zajmuje się wdrożeniami SOOP, ma na swoim koncie opracowanie wielu narzędzi rekrutacyjnych (zadania AC/DC, testy kompetencji). Jednym z jego największych osiągnięć zawodowych jest udział w realizacji projektu polegającego na opracowaniu i wdrożeniu Narzędzia do Badania Kompetencji (NBK) we wszystkich Urzędach Pracy w Polsce.