Rekrutacja Executive MBA w GFKM

Do 31 lipca 2020 r. trwa rekrutacja do nowych edycji programów Executive MBA Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów! To wyjątkowa możliwość zdobycia aktualnej wiedzy i umiejętności zarządzania w szczególnie wymagających warunkach.

Program Executive MBA to dwa lata intensywnego rozwoju osobistego i zawodowego, to inspirujące sesje zajęciowe, praktyczne zadania i projekty, wartościowe znajomości i kontakty. To sprawdzony system dynamicznego rozwoju kompetencji zarządczych i przywódczych. Udział w Programie EMBA dostarcza najlepszych praktyk menedżerskich,  innowacyjnych rozwiązań biznesowych, otwiera nowe perspektywy zawodowe.

Promocja: 10% rabatu dla kandydatów, którzy zgłoszą swój udział w do 15 lipca 2020 i spełnią wszystkie warunki przystąpienia do programu EMBA. (Promocja dotyczy Programu EMBA w Gdańsku).

Zarobki po MBA

Osoby z dyplomem MBA w 2019 roku zarabiały prawie trzy razy więcej od osób bez dyplomu MBA w firmach z przewagą kapitału zagranicznego.

Dane wskazują, że mediana wynagrodzeń absolwentów studiów MBA w 2019 roku wyniosła 12 000 PLN brutto. To ponad dwukrotnie więcej niż ogólnopolska mediana wszystkich osób w 2019 roku, która wyniosła 4 785 PLN.

Więcej: TUTAJ i TUTAJ

Networking w grupie talentów

Program Executive MBA to ludzie. Wiele osób docenia wartość networkingu i podkreśla to w swoich wypowiedziach. Może to brzmieć jak truizm, ale słuchacze MBA są osobami niezwykle utalentowanymi. Kandydaci przechodzą rekrutację i spośród chętnych wybierani są najlepsi. Poznają oni inne osoby, równie otwarte na wiedzę i wymianę doświadczeń, dzięki czemu zyskują szerszą perspektywę w spojrzeniu na swój biznes i biznes w rozumieniu globalnym.

Praktyczna wiedza

 

Nasze programy realizujemy z udziałem znakomitych partnerów, takich jak:

☛ Uniwersytet Gdański,

☛ Uniwersytet Śląski,

☛ Śląski Uniwersytet Medyczny,

☛ Uniwersytet w Białymstoku,

☛ Business Centre Club,

☛ Szczeciński Park Naukowo-Technologiczny,

☛ Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach,

☛ Uniwersytet Zielonogórski,

☛ Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni,

☛ Centrum Edukacji Grupa Orlen,

☛ Związek Pracodawców Kolejowych,

☛ Izba gospodarcza Gazownictwa.

 

Jakość zapewniamy między innymi dzięki walidacji światowych szkół biznesu:

Porto Business School, IAE Aix-Marseille Graduate School of Management

 

Rekrutacja do 31 lipca 2020! Wybierz program dla siebie:

🔹 Gdańsk w języku polskim

🔹 Gdańsk w języku angielskim i polskim

🔹 Warszawa

🔹 Katowice w języku polskim

🔹 Katowice w języku angielskim i polskim

🔹 Szczecin

🔹 Płock

🔹 Białystok

🔹 Zielona Góra

🔹 Kielce

 

DOŁĄCZ!

Aktualności