Rekrutacja Executive MBA w GFKM

Powrót do aktualności

Do 15 października 2021 r. trwa rekrutacja do nowych edycji programów Executive MBA Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów! To wyjątkowa możliwość zdobycia aktualnej wiedzy i umiejętności zarządzania w szczególnie wymagających warunkach.

Program Executive MBA to dwa lata intensywnego rozwoju osobistego i zawodowego, to inspirujące sesje zajęciowe, praktyczne zadania i projekty, wartościowe znajomości i kontakty. To sprawdzony system dynamicznego rozwoju kompetencji zarządczych i przywódczych. Udział w Programie EMBA dostarcza najlepszych praktyk menedżerskich, innowacyjnych rozwiązań biznesowych, otwiera nowe perspektywy zawodowe.

Zarobki po MBA

Osoby z dyplomem MBA w 2019 roku zarabiały prawie trzy razy więcej od osób bez dyplomu MBA w firmach z przewagą kapitału zagranicznego.

Dane wskazują, że mediana wynagrodzeń absolwentów studiów MBA w 2019 roku wyniosła 12 000 PLN brutto. To ponad dwukrotnie więcej niż ogólnopolska mediana wszystkich osób w 2019 roku, która wyniosła 4 785 PLN. (Źródło: Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń (OBW) przeprowadzone przez Sedlak & Sedlak w 2019 roku).

Więcej: TUTAJ i TUTAJ

Networking w grupie talentów

Biznes to relacje. Program Executive MBA to relacje z wyjątkowymi ludźmi. Udział w programie EMBA GFKM to networking z najlepszymi z najlepszych. Otwartymi na rozwój, na nowe wyzwania i na sukces. Posłuchaj, co mówią o swoim udziale w programie absolwenci i słuchacze naszych Programów MBA. 

Praktyczna wiedza

Jakość

Jakość programów potwierdza prestiżowa akredytacją International Quality Accreditation (CEEMAN IQA), najwyższą Klasą Mistrzowska w Ratingu Programów MBA SEM FORUM raz walidacja dyplomu przez zagraniczne uczelnie partnerskie (Porto Business School lub IAE Aix-Marseille Graduate School of Management). Najważniejsze jednak są opinie absolwentów naszych Programów, którzy podkreślają jego wyjątkową wartość praktyczną, unikalne walory merytoryczne oraz nowoczesne metody dydaktyczne.

 

Rekrutacja do 15 października 2021! Wybierz program dla siebie:

🔹 Gdańsk Executive MBA w języku polskim

🔹 Gdańsk International Executive MBA w języku angielskim i polskim

🔹 Warszawa Executive MBA

🔹 Katowice Executive MBA w języku polskim

🔹 Katowice International Executive MBA w języku angielskim i polskim

🔹 Płock Executive MBA

🔹 Białystok Executive MBA

🔹 Zielona Góra Executive MBA

🔹 Kielce Executive MBA

🔹 Online Executive MBA

 

Znajdź MBA dla siebie!