Spotkanie absolwentów Akademii Młodego Lidera

Powrót do aktualności

Warsztaty Absolwentów Akademii Młodego Lidera to idealna okazja do poznania innych absolwentów Akademii Młodego Lidera, podzielenia się doświadczeniem i zbudowania nowych relacji. Spotkanie będzie miało formę warsztatowów, które poprowadzi aktorka Marta Kalmus-Jankowska. Tematem warsztatów będzie „Jak być aktorem w biznesie”.

Odbędzie się ono we poniedziałek, 22 maja 2023 r. o godzinie 17.30 w Inkubatorze Starter przy ul. Lęborskiej 3B.

Jak być aktorem w biznesie

Podczas nadchodzącego warsztatu w formie praktycznej, będziemy razem poszukiwać aktorskich sposobów, które mogą okazać się niezwykle pomocne w pracy przywódczej. Dzięki naszym ćwiczeniom poznacie techniki wyrazistej mowy oraz odkryjecie tajniki pokonywania tremy. Warsztaty te stanowią doskonałą okazję, aby nauczyć się świadomego wykorzystywania gestów, mimiki oraz głosu, co pozwoli na wzmocnienie zarówno przekazu werbalnego, jak i niewerbalnego.

22 maja, godz. 17:00-20:00 

Miejsce: Inkubator Starter, ul. Lęborska 3B, Gdańsk, Sala na parterze (szczegóły doślę)

Limit uczestników podczas warsztatów: 15 osób (decyduje kolejność zapisów)

Link uaktywni się 4 maja o godz. 12:00

22 MAJA 2023

Zapisz się
Marta Kalmus-Jankowska 
Aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Absolwentka PWST w Krakowie. Stypendystka Primus Inter Pares. Nagrodzona za rolę Zosi „W małym dworku” S.Witkacego w reż. J.Treli na festiwalu szkół teatralnych w Łodzi w 1992r. Na scenie debiutowała w „Weselu” Andrzeja Wajdy. Aktorka Starego Teatru w Krakowie (w latach 1992-97) oraz Teatru Wybrzeże (1997-2012), szerszej publiczności znana z serialu „Na Wspólnej”. Inicjatorka i gospodyni Krakowskiego Salonu Poezji w Gdańsku, który prowadzi od 21 lat. Skończyła podyplomowe studia z pedagogiki Wyższej Szkole Ateneum w Gdańsku oraz psychologii społecznej na SWPS w Sopocie. Studiuje aktualnie Coaching z elementami psychologii na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. W 2019 otrzymała Statuetkę Romana w dowód wdzięczności i przyjaźni z osobami niepełnosprawnymi z Osady Burego Misia na Kaszubach. W 2021 wyróżniona nagrodą Prezydenta Miasta Gdańsk w dziedzinie kultury. Od 11 lat wykładowczyni aktorstwa na wydziale wokalno-aktorskim Akademii Muzycznej im. St. Moniuszki w Gdańsku. W 2022 roku odznaczona Medalem KEN za osiągnięcia pedagogiczne.