Spotkanie absolwentów MBA we współpracy z SA MBA

Powrót do aktualności

Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów we współpracy ze Stowarzyszeniem Absolwentów MBA i Sopocką Akademią Nauk Stosowanych SANS zaprasza na spotkanie dotyczące społecznej odpowiedzialności biznesu i strategii opartej o ESG. Odbędzie się ono 9 maja o godzinie 17:30 w siedzibie SANS w Sopocie.

Współpraca GFKM z SA MBA

Stowarzyszenie Absolwentów MBA (SA MBA) jest organizacją, zrzeszającą absolwentów Programów Executive MBA z różnych uczelni. Członkiem SA MBA może zostać każdy Absolwent oraz Słuchacz EMBA. Głównym założeniem współpracy jest integracja środowisk absolwentów, przekazywanie aktualnej wiedzy biznesowej i najnowszych trendów w zarządzaniu i nauce.

O najbliższym spotkaniu

9 maja o godzinie 17:30 w siedzibie SANS w Sopocie odbędzie się spotkanie Członków oraz Sympatyków SAMBA! Podczas spotkania odbędzie się wykład pt.: „Odpowiedzialny biznes – czyli o strategii opartej o ESG”. Wygłosi go Ewa Sowińska – partner w ESO Audit, biegły rewident z 25 letnim stażem pracy w firmach audytorskich. Członek Rady Programowej Open Eyes Economy Summit oraz Kongresu Solidarni w Rozwoju.

Plan wydarzenia:

17:30 – 17:45 | Kwadrans przy kawie
17:45 – 19:00 | Wykład – Ewa Sowińska
19:00 – 20:00 | Networking – prowadzą Ewelina Strawa i Adam Lepak

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o zarejestrowanie się za pomocą strony EVENEA nie później niż do 08.05. Mamy nadzieję, że organizowane wydarzenie spotka się z Państwa zainteresowaniem i spotkamy się już 9 maja o godzinie 17:30 w Sopocie. Życzymy miłego dnia i do zobaczenia!

 

9 maja 2023, godzina 17:30

Zapisz się