Spotkanie absolwentów MBA we współpracy z SA MBA

Powrót do aktualności

Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów we współpracy ze Stowarzyszeniem Absolwentów MBA zaprasza na spotkanie dotyczące wykorzystania rachunku opłacalności inwestycji w analizach porównawczych! Odbędzie się ono 9 lutego o godzinie 17:30 w siedzibie DNV w Gdyni.

Współpraca GFKM z SA MBA

Stowarzyszenie Absolwentów MBA (SA MBA) jest organizacją, zrzeszającą absolwentów Programów Executive MBA z różnych uczelni. Członkiem SA MBA może zostać każdy Absolwent oraz Słuchacz EMBA. Głównym założeniem współpracy jest integracja środowisk absolwentów, przekazywanie aktualnej wiedzy biznesowej i najnowszych trendów w zarządzaniu i nauce.

O najbliższym spotkaniu

9 lutego o godzinie 17:30 w siedzibie DNV w Gdyni odbędzie się pierwsze w tym roku spotkanie Członków oraz Sympatyków SA MBA! Prelekcję „Wykorzystanie rachunku opłacalności inwestycji w analizach porównawczych” poprowadzi trener i ekspert GFKM – Lucjan Śledź!

W kontekście chęci zapisu prosimy o kontakt z Ewą Porowską: e.porowska@gfkm.pl. Do zobaczenia już wkrótce!

9 lutego 2023, godzina 17:30

Lucjan Śledź
Specjalizuje się w szkoleniach dotyczących zarządzania strategicznego i finansowego oraz oceny finansowej projektów inwestycyjnych. Do jego kluczowych kwalifikacji należą zarządzanie małymi i średnimi przedsiębiorstwami oraz tworzenie i analizowanie biznes planów. Zajmuje się także planowaniem inwestycyjnym oraz analizuje efektywność przedsięwzięć inwestycyjnych....