Spotkanie SA MBA | 12 czerwca godz. 17:30 | Gdynia

Powrót do aktualności

GFKM zaprasza w imieniu Zarządu Stowarzyszenie Absolwentów MBA, absolwentów/ki i słuchaczy/ki MBA oraz sympatyków na wyjątkowe spotkanie, którego gościem będzie Joanna Kraska specjalizująca się w zarządzaniu strategicznym i operacyjnym oraz zarządzająca projektami w dużych korporacjach.

Wystąpienie

Temat prelekcji przygotowanej przez Joanne Kraską brzmi: CZŁOWIEK CZY AI? – SKUTECZNY MENEDŻER w dobie AI

Podczas spotkania znajdziesz odpowiedzi na następujące pytania:

  • Jakie są główne wyzwania współczesnego szefa?
  • W jaki sposób Lider może wykorzystać AI w zarządzaniu?
  • Które kompetencje są szczególnie pożądane w procesie zarządzania zespołem?
  • Jak rozmawiać z pokoleniem, które na co dzień korzysta z zasobów AI?

Jednocześnie będzie to okazja na networking oraz wymiany doświadczeń z innymi absolwentami studiów MBA, którzy należą do grupy najlepiej wykształconych menedżerów i menedżerek w Polsce.

Joanna Kraska

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego na Wydziale Filologicznym i Studiów MBA w Wyższej Szkole Bankowej/ Northampton Business School, University of Northampton. Z wykształcenia filolożka polska, od 24 lat menedżerka w branży IT/ICT i finansowej. Specjalizuje się w efektywnym zarządzaniu operacyjnym oraz strategicznym. Umiejętnie zarządza zespołami oraz dba o rozwój relacji z kluczowymi partnerami biznesowymi. Wie, jak maksymalizować zyski spółek oraz tworzyć skuteczne strategie sprzedażowe. Wielokrotna uczestniczka programów Talent Pool. Inicjatorka działań strategicznych, doświadczona w przeprowadzaniu restrukturyzacji działów sprzedaży, budowaniu zespołów i podnoszeniu ich efektywności. Członkini Stowarzyszenia Absolwentów MBA. W latach 2017 – 2019 wiceprezes zarządu w SA MBA. Prywatnie mężatka, wielbicielka podróży, nałogowa czytelniczka literatury kryminalnej.

Data i miejsce 

Spotkanie odbędzie się 12.06.2024r. o godz. 17.30 w gościnnych progach DNV w Gdyni (ul. Łużycka 6e).

Żeby wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować się do 10 czerwca w formularzu zgłoszeniowym: https://app.evenea.pl/event/samba-2024-06