Srebrny Laur Jakości – nagroda dla GFKM w Konkursie Pomorskiej Nagrody Jakości

Powrót do aktualności

Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów została doceniona w XXVI edycji Konkursu Pomorskiej Nagrody Jakości i otrzymała nagrodę w kategorii małych organizacji. Podczas uroczystej gali w Domu Technika NOT wręczono Srebrny Laur Jakości.

O konkursie

Pomorska Nagroda Jakości przyznawana jest od 1996 roku, jej organizatorem jest Pomorska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych. Nagrodę otrzymują pomorskie instytucje działające w duchu doskonalenia jakości i zrównoważonego rozwoju. Organizacje oceniane są pod kątem trzech obszarów, w skład których wchodzi łącznie siedmiu zasadniczych kryteriów, składających się na model doskonałości Pomorskiej Nagrody Jakości (Przywództwo i wyznaczanie celów, Kultura organizacji, Interesariusze, Tworzenie wartości i zarządzanie bieżącą działalnością i zmianą, Postrzeganie przez interesariuszy, Wyniki strategiczne i operacyjne).

Konferencja i gala

W skład Kapituły konkursu wchodzą wybitni specjaliści z dziedziny jakości, przedsiębiorczości oraz innowacyjności, a także przedstawiciele Pomorskiej Rady FSNT NOT w Gdańsku. Gala Finałowa konkursu odbyła się 19 kwietnia w sali teatralno-widowiskowej Domu Technika NOT w Gdańsku. Została ona połączona z konferencją „Jakość i innowacje w rozwoju Pomorza”.

Dla GFKM, która od 33 lat funkcjonuje na rynku usług rozwojowych, otrzymana nagroda jest potwierdzeniem wysokiego poziomu kształcenia i wdrażania kultury jakości w każdym obszarze funkcjonowania organizacji. Dziękujemy serdecznie i gratulujemy wszystkim Laureatom.

 

Patronat honorowy nad XXVI edycją Konkursu objęli: Wojewoda Pomorski, Marszałek Województwa Pomorskiego, Prezydenci Miast: Gdańska, Gdyni, Sopotu, Wejherowa, Słupska.