Strefa Praktycy Praktykom

Powrót do aktualności

Mierzymy się dziś wszyscy z niecodziennymi wyzwaniami. Bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy współdziałania i wzajemnego wsparcia. W ramach spotkań online i webinarów analizujemy aktualne problemy i szukamy ich rozwiązań. Zapraszamy do współpracy tych z Was, którzy także chcieliby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi Absolwentami i Słuchaczami MBA. Jeżeli chcecie zaoferować swoją specjalistyczną wiedzę i poprowadzić rozmowę z Koleżankami i Kolegami zainteresowanymi tym obszarem, dajcie znać! Czekamy na Wasze zgłoszenia na tutaj lub P4P@gfkm.pl. Razem możemy więcej!

Do współpracy zapraszamy:

  • Absolwentów Executive MBA GFKM
  • Słuchaczy Executive MBA GFKM

Czym jest Strefa Praktycy Praktykom?

To strefa, w której oferujemy wzajemną pomoc Absolwentom i Słuchaczom Executive MBA przez absolwentów Executive MBA. Chcemy otworzyć interaktywne spotkania, które poprowadzą nasi absolwenci Executive MBA za pomocą platformy Zoom.us, na której zorganizujemy specjalnie dla Was spotkania do 25 osób. Zoom.us oferuje możliwość interakcji, rozmowy, zadawania pytań. Ta przestrzeń będzie wyłącznie dla Was Absolwenci i Słuchacze.

Jak dołączyć do Strefy Praktycy Praktykom jako specjalista?

  1. Musisz być naszym absolwentem Executive MBA GFKM
  2. Wypełnij formularz (link tutaj) i wymień obszary, w których czujesz się specjalistą i którymi możesz się podzielić z  innymi lub napisz do nas: p4p@gfkm.pl
  3. Skontaktujemy się z Tobą

Jak dołączyć do Strefy Praktycy Praktykom jako uczestnik spotkania?

Spotkania Praktycy Praktykom wkrótce zostaną ogłoszone. Ustalimy termin pierwszego spotkania, a niedługo potem harmonogram następnych. Wiele zależy od ilości zgłoszeń wśród naszych Absolwentów. Informację o najbliższych spotkaniach będą przesyłać koordynatorzy Executive MBA, zaproszenia będą także na bieżąco publikowane na naszej stronie internetowej oraz w naszych mediach społecznościowych.

Czy jeżeli nie jestem ani słuchaczem Executive MBA ani Waszym absolwentem mogę wziąć udział?

Spotkania Praktycy Praktykom są oferowane wyłącznie dla naszych Absolwentów i Słuchaczy Executive MBA. Wszystkie pozostałe osoby zapraszamy na otwarte webinary oraz szkolenia online oferowane przez GFKM. Harmonogram dostępny będzie poniżej.

 

Kontakt

Andrzej Popadiuk

p4p@gfkm.pl