Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Powrót do aktualności

Zapraszamy do udziału w inspirujących warsztatach w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. W dniach 13-15 listopada odbędą się następujące bloki warsztatowe:

  • Szerokie horyzonty

Podczas warsztatów „Rzeczywistość 2.0Sławek Lucewicz przedstawi, jak szybko i kreatywnie reagować na gwałtowne zmiany na rynku. Natomiast Magdalena Sadowska-Pawlak pokaże, jak budować kontakt z kimś, kogo słabo znamy, jak wzbudzić w nim sympatię do siebie oraz jak pozyskać  w relacji kogoś, kto „nadaje na innej fali” i  jest „inny”.

  • Skuteczność

Czasy się zmieniają, a wraz z nimi wymagane kompetencje idealnego menedżera. No właśnie –  ale czy istnieje menedżer idealny? Na to pytanie postara się odpowiedzieć Dominik Pieczewski wskazując, jakie konsekwencje niosą za sobą różne reakcje na daną sytuację w zależności od indywidualnego podejścia do problemu, natomiast Dorota Godlewska-Werner przedstawi korzyści płynące z pracy coachingowej w relacji menedżer – podwładny oraz zaprezentuje uczestnikom konkretne metody coachingowe.

  • Wtajemniczenie

Wiedza z zakresu finansów przedsiębiorstwa i zarządzania ryzykiem wydaje Ci się wiedzą tajemną?

Zatem masz niepowtarzalną okazję, aby uczestnicząc w warsztatach przygotowanych przez Lucjana Śledzia oraz Macieja Sowińskiego, aby tę wiedzę posiąść. Udowodnimy, że pojęcia takie jak EBIT czy CAPEX, to nic strasznego, a Ty możesz wejść na kolejny stopień wtajemniczenia!

Więcej informacji i zapisy na: http://info.gfkm.pl/stp2018

 

ZAPISZ SIĘ