Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2019 – bezpłatne warsztaty

Powrót do aktualności

Razem z O4 Coworking zapraszamy do udziału w inspirujących warsztatach w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2019.

W czwartek 21 listopada odbędą się następujące warsztaty:

Jak stworzyć idealne miejsce pracy ?

Dlaczego w niektórych organizacjach przyznaje się nagrody za popełnione błędy? Jak zaprojektować pomieszczenie, aby sprzyjało kreatywnemu myśleniu? A jak, aby sprzyjało wychwytywaniu błędów? Dlaczego poświęcenie czasu na zabawę może pomóc nam w podejmowaniu decyzji? Dlaczego zintegrowane zespoły popełniają więcej błędów niż te skonfliktowane? Na te i na inne pozornie dziwne pytania postara się odpowiedzieć w trakcie wydarzenia Dominik Pieczewski, trener Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów.

Więcej informacji i zapisy: https://o4.network/event/jak-stworzyc-idealne-miejsce-pracy-wydarzenie-w-ramach-swiatowego-tygodnia-przedsiebiorczosci/

 

Komunikacja to Twoja praca

W jaki sposób można zaobserwować wybrane nawyki językowe? Jak przewidzieć schematy zachowań i decyzji rozmówcy? Czy logika rozmówcy jest taką samą logiką jak moja? Adam Ryszewski, konsultant-trener, asesor przekaże wiedzę o szansach i zagrożeniach stosowania nowoczesnych technologii oraz lingwistyki kognitywnej w analizie zachowań ludzi.

Więcej informacji i zapisy: https://o4.network/event/komunikacja-to-twoja-praca-szkolenie-w-ramach-swiatowego-tygodnia-przedsiebiorczosci/