Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Powrót do aktualności

Przedsiębiorczość, czyli poszukiwanie nowych możliwości, otwartość i odwaga, podejmowanie ryzyka, osiąganie sukcesu. Są to jedne z istotniejszych cech osoby przedsiębiorczej. Ideą Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości jest szerzenie takiej postawy wśród ludzi.

Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów jest organizacją, której misja jest spójna z ideą ŚTP. Z przyjemnością zapraszamy na cykl prelekcji i warsztatów. Wstęp Wolny!

Blok 1. Myśl przewodnia naszych pierwszych trzech spotkań, na które Państwa zapraszamy, to „Praca – Pomysł – Sukces”. Będziemy omawiać aspekty zakładania własnej firmy oraz początków jej działania. Dowiecie się jak sprawdzić czy wasz pomysł biznes jest finansowo opłacalny. Opanujecie skuteczność wyznaczania celi i ich realizacji. Sprawdzicie jak duże jest Wasze zaangażowanie, ukierunkowanie motywacji oraz jak zarządzać zaangażowaniem Waszych pracowników.

Blok 2. Osiągnięcie sukcesu rozumiane jako doprowadzenie przedsiębiorstwa do fazy rozkwitu jest dopiero pierwszym kamieniem milowym w długoterminowym zarządzaniu przedsiębiorstwem. Z myślą o przedsiębiorcach, które mają już te doświadczenia za sobą, przygotowaliśmy pozostałe 3 trzy spotkania. Ich myślą przewodnią jest : „Sukces – Doświadczenie – Mistrzostwo”. Na nich dowiecie się jak działać w sytuacjach kryzysowych oraz jak podejmować skuteczne decyzje. Rozbudzicie swoje pokłady kreatywności oraz poznacie tajniki komunikacji lidera.

Szczegółowe informacje o spotkaniach, trenerach, miejscu oraz sposobie rejestracji znajdziecie poniżej.

PROGRAM

Blok 1

13.11.2017

Blok 2

14.11.2017

16.11.2017