Webinar | Lider jako Ekspert ds. Mindsetu

Powrót do aktualności

Dzisiaj, bardziej niż kiedykolwiek sposób myślenia człowieka determinuje efekty jego działań. Dlatego liderzy powinni zajmować się tym zagadnieniem – mierzyć mindset i dokonywać zmian na lepsze. Jak nimi zarządzać? Jakie narzędzia wykorzystać? Przekonaj się podczas webinaru – 20 maja o 15:00!

Zarządzanie mindsetem

W dzisiejszych czasach sposób myślenia człowieka odgrywa kluczową rolę w kształtowaniu efektywności jego działań. W związku z tym liderzy, zwłaszcza ci z obszaru HR, powinni skupić się na tym zagadnieniu, podejmując świadome działania mające na celu mierzenie mindsetu i wprowadzanie pozytywnych zmian. Należy pamiętać, że nastawienie, motywacja, zdolności i predyspozycje pracowników w firmie są fundamentalne dla budowania przewagi konkurencyjnej na rynku. Dlatego też inwestowanie w rozwój i wsparcie tych obszarów może przynieść znaczące korzyści zarówno w kontekście efektywności organizacji, jak i zadowolenia pracowników. Najlepszym do tego narzędziem jest MindSonar®.

Czym jest MindSonar?

MindSonar jest narzędziem badającym systemy wartości ludzi oraz style myślenia. To pierwsze narzędzie psychometryczne dokonujące pomiaru sposobu myślenia osób w konkretnych sytuacjach (kontekstach), dlatego dostarcza niezbędną wiedzę wspierającą zmianę strategii mentalnych, zmianę zachowań oraz zmianę postaw.

Dla kogo jest to spotkanie?

  • coachów i trenerów

  • menedżerów i właścicieli firm

  • specjalistów HR

  • HR Business Partners

  • specjalistów ds. rekrutacji, onbardingu, zarządzania talentami

  • psychologów i terapeutów

Spotkanie poprowadzą: Dominik Pieczewski i Tomasz Zawadzki

Dominik Pieczewski GFKM będzie rozmawiać na ten temat z Tomaszem Zawadzkim, analitykiem mindsetu, osobą odpowiedzialną za rozwój MindSonar w Polsce. Przedstawią studia przypadków profili stylów myślenia i wartości osób w dużej pozytywnej zmianie. Interesujesz się tym jak działa sposób myślenia i jak można na niego wpływać? Ciekawi Cię jak można mierzyć mindset człowieka w danej roli, sytuacji? Zapisz się!

20 maja godz. 15:00

Zapisz się
Dominik Pieczewski
Specjalizuje się w szkoleniach z kierowania zespołem, komunikacji interpersonalnej, procesu sprzedaży, negocjacji handlowych, obsługi klienta, wystąpień publicznych oraz systemów ocen okresowych. Jest ekspertem w zakresie badań testami kompetencyjnymi – tą metodą przebadał ponad 1 000 osób. Posiada ponad 7 lat...
Tomasz Zawadzki
Tomasz Zawadzki jest dyrektorem generalnym w firmie MindSonar® Polska. Wraz z ekspertami holenderskimi prowadzi warsztaty certyfikacyjne w tej metodzie badania systemów wartości ludzi i ich hierarchii wartości. Od 17 lat jest trenerem kompetencji miękkich. Specjalizuje się w procesach sprzedaży. Współpracuje...