Webinar | Podatki 2020 i 2021 – zmiany wprowadzone i procedowane

Powrót do aktualności

GFKM jako członek PZP Lewiatan i we współpracy z tą organizacją zaprasza 6 października na spotkanie informacyjne w formie webinaru dla właścicieli firm, osób prowadzących działalność gospodarczą i osób odpowiedzialnych za finanse i rozliczenia podatkowe w firmach. W trakcie spotkania Przemysław Pruszyński, ekspert z dziedziny prawa podatkowego, przekaże niezbędną wiedzę o zmianach w regulacjach podatkowych i o tym, jak przygotować się do ich wprowadzenia.

W programie między innymi:

  • estoński CIT
  • zmiany w VAT
  • zmiany uszczelnieniowe

Zapraszamy!

Termin:

6 października

godz. 12:00

ZAPISZ SIĘ

Przemysław Pruszyński

PruszynskiDoradca podatkowy, absolwent Wydziału Finansów i Zarządzania Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu oraz Podyplomowych Studiów w zakresie Rachunkowości Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Słuchacz Studium Przygotowawczego dla Ekspertów i Doradców Podatkowych Instytutu Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o. oraz kursu dla Kandydatów na Członków Rad Nadzorczych Instytutu Rozwoju Biznesu. Uczestnik wielu konferencji i seminariów podatkowych.

Karierę zawodową rozpoczął w administracji podatkowej w dziale postępowań podatkowych. Od 2012 związany z Konfederacją Lewiatan. Pełni funkcję Sekretarza Rady Podatkowej.

Członek Zespołu ds. Doskonalenia Regulacji Gospodarczych w Ministerstwie Gospodarki. Uczestnik prac legislacyjnych, m. in. przy tzw. III Ustawie Deregulacyjnej. Zaangażowany w prace nad nowelizacjami ustaw o VAT, podatkach dochodowych oraz o podatkach i opłatach lokalnych. Autor wielu komentarzy w prasie specjalistycznej oraz dziennikach.