Webinar | Przywództwo z ludzką twarzą

Powrót do aktualności

Uczestnicy będą mieli możliwość zapoznać się z najnowszymi trendami zachodzącymi w gospodarce, które determinują zarówno rynek pracy, jak i potrzeby pracowników. Te z kolei wywołują nie tylko skutki po stronie pracowników, ale wymagają od liderów fundamentalnej zmiany sposobu myślenia. Jak w takim razie ewoluować będzie rola menedżera?

Główne zagadnienia, które poruszę podczas webinaru to m.in.:

Globalne trendy rynkowe oraz czas kryzysu i ich wpływ na:

  • rynek pracy,
  • transformację roli lidera i jego styl zarządzania,
  • pracowników, ich preferencje, potrzeby i oczekiwania wobec firmy i liderów.

Jakie umiejętności, przekonania i wartości będą odgrywały kluczową rolę, by sprostać zmianom zachodzącym na rynku i dodatkowo wywołanych pandemią?

Co możesz zacząć już dziś, aby przeprowadzić Twój zespół przez proces zmiany i przygotować się na scenariusze przyszłości?

 

Nagranie z webinaru dostępne jest na naszym kanale na YouTube:

 

MAŁGORZATA KNUT

MAŁGORZATA KNUT15 lat w funkcjach zarządczych, m.in.: jako członek zarządu oraz prezes w spółkach sektora finansowego m.in.: Generali TU SA, BRE Ubezpieczenia TUiR oraz MTU SA.

Absolwentka zarządzania m.in. Executive MBA na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Przez wiele lat menedżer zarządzający sprzedażą, produktami oraz budową nowoczesnych kanałów dystrybucji w spółkach sektora finansowego, współzałożyciel pierwszego w Polsce towarzystwa ubezpieczeń należącego do banku (mBank) i ekspert rynku bancassurance.

Brała udział w procesach budowania spółek od podstaw, przeprowadzania fuzji, restrukturyzacji i zmiany strategii.

Od ponad 5 lat mentor, shadow manager i trener zarządzania wspierający liderów w rozwoju umiejętności przywódczych oraz ich skutecznego wykorzystania w zarządzaniu zespołami i organizacjami. Współautorka podcastu „Modern Way to Lead” dostępnego na platformach: Spotify, Apple Podcast oraz Google Podcast.

Członek Stowarzyszenia Interim Managers partnera Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów.