Webinar | Skuteczne motywowanie w praktyce

Powrót do aktualności

Sytuacja pandemii spowodowała rewolucję w zarządzaniu. Kierujemy zespołami by informować, wyjaśniać, motywować, wspierać, negocjować. W jaki sposób efektywnie motywować ludzi w zespole? Sprawne komunikowanie się z pracownikami, spójność treści i formy, zgodność tego, co chcemy powiedzieć z tym, co rzeczywiście mówimy – to elementy nad którymi warto popracować, by działać naprawdę skutecznie.

Podczas webinaru:

  • Poznasz główne elementy skutecznego motywowania,
  • Uświadomisz sobie pułapki związane z motywowaniem,
  • Zainspirujesz się historiami menedżerów na różnych szczeblach zarządzania, którzy nauczyli się efektywnie wspierać pracowników,
  • Uświadomisz sobie wyzwania związanych z zarządzaniem ludźmi.

13 kwietnia, godz. 17:00-18:00

ZAPISZ SIĘ

Magdalena Sadowska-Pawlak

Specjalizuje się w szkoleniach z Negocjacji oraz szkoleniach dedykowanych kadrze kierowniczej średniego i wyższego szczebla – w obszarze: przywództwo oraz intensywne warsztaty menedżerskie. Prowadzi również szkolenia z Zarządzania w stylu coachingowym i Zarządzania ludźmi w projekcie.

Jako dyrektor Izby Coachingu na Pomorzu odpowiada za popularyzowanie i podnoszenie standardów usług coachingowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. W latach 90-tych autorka cyklicznego programu telewizyjnego OTV Wrocław, poświęconego psychologicznym problemom zarządzania. Jako Trener zrealizowała 3500 dni szkoleniowych. W ramach działalności non profit prowadzi warsztaty i konferencje takie jak: Progressteron, Światowy Tydzień Przedsiębiorczości czy Przedsiębiorcza Kobieta Trójmiasto.

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim. Posiada Certyfikat Training for Trainers. Jest członkiem World Association for Case Method Research&Case. Posiada certyfikat International Coaching Community (ICC). Jest certyfikowanym coachem Izby Coachingu. Posiada Certyfikat TSR I stopnia i jest certyfikowanym trenerem Heroic Imagination Project.