Stowarzyszenie Absolwentów MBA i GFKM podejmują współpracę!

Powrót do aktualności
Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów nawiązuje współpracę ze Stowarzyszeniem Absolwentów MBA! Jej założeniem jest integracja środowisk absolwentów programów MBA, przekazywanie aktualnej wiedzy i najnowszych trendów w zarządzaniu i nauce. 

Program Executive MBA

Program Executive MBA to jedna z najważniejszych usług rozwojowych oferowanych przez Gdańską Fundację Kształcenia Menedżerów. Ponad 30 lat doświadczenia na rynku sprawia, że nasz Program jest jednym z najlepiej ocenianych programów w Polsce! Do tej pory już prawie 4 000 menedżerów wybrało GFKM! To właśnie uczestnicy MBA, Słuchacze z różnych firm, różnych branż i różnych lokalizacji w całym kraju (a także poza!) stanowią o jego wartości.

Networking absolwentów MBA

Budowanie sieci kontaktów, nawiązywanie relacji, wymiana doświadczeń, podejmowane współpracy i wzajemna pomoc oraz inspiracja to najważniejsze założenia MBA, jak również ogromna korzyść z udziału w Programie. Chęć wspierania absolwentów w korzystaniu z możliwości networkingowych, jakie daje Program MBA GFKM postanowiła nawiązać współpracę ze Stowarzyszeniem Absolwentów MBA.

Założenia współpracy

Głównym założeniem współpracy jest integracja środowisk absolwentów MBA. Stowarzyszenie funkcjonuje od 2013 roku i łączy absolwentów Trójmiejskich uczelni i Szkół Biznesu. Oprócz samego networkingu zależy nam na przekazywaniu aktualnej wiedzy biznesowej i najnowszych trendów w zarządzaniu i nauce. Mamy nadzieję, że współpraca będzie owocna w wiele ciekawych wydarzeń i projektów! Do zobaczenia!