XV Światowy Tydzień Przedsiębiorczości – bezpłatne warsztaty

Powrót do aktualności

Już 14 listopada rusza 15. edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości – największego wydarzenia w Polsce promującego świadomy rozwój i aktywną postawę w każdej sferze życia. W tym roku hasłem przewodnim jest Elastyczność bez granic.

Podczas Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości odbędzie się ponad tysiąc wydarzeń na terenie całego kraju, zarówno w małych, jak i dużych miejscowościach. Będą to warsztaty z zakresu umiejętności miękkich, szkolenia z różnych aspektów przedsiębiorczości czy inspirujące spotkania z ludźmi sukcesu. To ogólnopolskie święto przedsiębiorczości.

Motywem przewodnim tegorocznej edycji jest elastyczność w biznesie. Organizatorzy przy tej okazji chcą zastanowić się, jak przedsiębiorstwa i organizacje mogą lepiej reagować na zmieniające się dynamicznie warunki gospodarcze, społeczne czy polityczne.

Temat ma odzwierciedlenie w tym, co aktualnie dzieje się w biznesie. Pandemia, a potem wojna w Ukrainie pokazała, że nieustannie towarzyszy nam niepewność. Pytanie, jak na kolejne niespodziewane sytuacje powinny przygotować się zarówno firmy, jak i konsumenci – mówi Karolina Tądel, Prezeska Fundacji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, organizującej Tydzień w Polsce.

Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów wraz z Diversity+ zaprasza do bezpłatnego udziału w inspirujących warsztatach online, które zostaną poprowadzone przez doświadczonych trenerów biznesu między 15., 16. i 17 listopada! W tym roku przygotowaliśmy dla Państwa sześć propozycji, połączonych w trzy bloki tematyczne:

15.11: Elastyczne zarządzanie

  • Crowdfunding – innowacyjna forma finansowania czy chwilowy fenomen? / Angelika Kędzierska-Szczepaniak (17:00 – 18:30)
  • Zarządzanie energią w pracy Lidera / Dominik Pieczewski (18:45 – 20:15)

16.11: Przywództwo włączające (organizowane we współpracy z Divercity+)

  • Nieuświadomione nastawienia / Dominika Sadowska (17:00 – 18:30)
  • Język włączający / Dominika Sadowska (18:45 – 20:15)

17.11: Finanse dla menedżerów

  • Analiza finansowa projektów / Lucjan Śledź (17:00 – 18:30)
  • Przygotowanie planu kont dla potrzeb rachunkowości zarządczej / Sławomir Lasota (18:45 – 20:15)

Wszystkie spotkania odbędą się online na platformie Zoom. Zapisy oraz więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej: Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2022 w GFKM