Znajdź dofinansowanie dla siebie!

Dofinansowanie dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw

Akademia Menedżera MŚP

Do projektu przyjmowani są mikro, mali i średni przedsiębiorcy posiadający siedzibę na terenie makroregionu 1, którzy wsparciem chcieliby objąć kadrę menadżerską lub osoby przewidziane do awansu na stanowiska menadżerskie. Muszą to być także firmy uprawnione do otrzymania pomocy de minimis.

Aby uzyskać szczegółowe informacje należy kontaktować się z odpowiednim operatorem co do swojego makroregionu. (dla Pomorskiego jest to Makroregion 1 Stowarzyszenie „Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka” Obsługiwane województwa: kujawsko-pomorskie, podlaskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie., ul. Józefa Piłsudskiego 11A,14-400 Pasłęk, Telefon +48 552 481 091)

Poniżej link do strony z kontaktami do wszystkich operatorów środków wsparcia.

BUR Baza Usług Rozwojowych

GFKM została wpisana do Bazy Usług Rozwojowych prowadzonej przez PARP. Rejestracja w bazie daje możliwość uzyskania dofinansowania ze środków unijnych do Programu MBA, studiów podyplomowych i szkoleń.

Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Środki Funduszu Pracy w formie Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) przeznaczone są na finansowanie kształcenia pracowników i pracodawców.

Celem utworzenia KFS jest zapobieganie utracie zatrudnienia przez osoby pracujące z powodu kompetencji nieadekwatnych do wymagań dynamicznie zmieniającej się gospodarki. Zwiększenie inwestycji w potencjał kadrowy powinno poprawić zarówno pozycję firm jak i samych pracowników na konkurencyjnym rynku pracy.

Kto może skorzystać ze środków KFS?

O środki KFS może ubiegać się Pracodawca który zamierza przeznaczyć je na finansowanie kształcenia pracowników i kształcenie własne.

Pożyczki/finansowania

Dostępna jest nieoprocentowana pożyczka finansowana z środków UE, na pokrycie kosztów udziału w programie MBA, studiach podyplomowych i szkoleniach. Z oferty skorzystać mogą zarówno kandydaci oraz ci, którzy rozpoczęli już MBA, studia lub szkolenia.

 

 

Aktualności

Zapisz się do Newslettera

Bądź na bieżąco z naszymi wydarzeniami. Dbamy o Twoje dane, możesz zrezygnować w dowolnym momencie.

Tak, wyślij mi Newsletter.