Zrzutka na sprzęt dla Pomorskiego Szpitala

Powrót do aktualności

Zespół Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów postanowił utworzyć zrzutkę, która ma na celu wsparcie szpitali w ich walce o nasze zdrowie. Szpitale mają w tym niełatwym czasie mnóstwo potrzeb. My chcielibyśmy zadbać o wyposażenie jednego z pomorskich szpitali.

Zebrane środki zostaną w całości przekazane na rzecz Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o., w celu zaopatrzenia szpitala w wózki do przewożenia chorych MOBILO – 2 segmentowe, wyposażone między innymi w: poręcze boczne, prowadnice na kasetę RTG, wieszak kroplówki, krążki odbojowe dwuosiowe oraz materac.

Wózki te wykorzystywane są do przewożenia chorych w strefie buforowej SOR, mają one zastąpić znajdujące się tam typowe łóżka szpitalne. Sprzęt ten umożliwi pracę medykom i usprawni funkcjonowanie szpitala. Pamiętajmy, że zakupiony sprzęt będzie nam służył również po wygaśnięciu pandemii COVID-19.

Zbieraną kwotę możemy uzyskać wyłącznie przy wsparciu wielu firm i ludzi o wielkich sercach. Liczy się każda złotówka! Zachęcamy do przyłączenia się do zrzutki oraz do udostępniania akcji wśród swojej społeczności.

Razem możemy więcej!

Zespół GFKM