12. Forum Inicjowania Rozwoju | RÓŻNORODNOŚĆ już w listopadzie!

Powrót do aktualności

Przed nami kolejna edycja największego na Pomorzu, corocznego spotkania biznesu, samorządu i organizacji pozarządowych! To wyjątkowe wydarzenie, w którym, na tematy ważne dla świata, rozmawia ponad 150 osób z całego regionu. W tym roku spotkanie realizowane jest pod hasłem przewodnim: RÓŻNORODNOŚĆ. GFKM jako partner wydarzenia organizowanego przez Up Foundation serdecznie zaprasza do rejestracji na 12. Forum Inicjowania Rozwoju.

Czym jest Forum Inicjowania Rozwoju?

Forum Inicjowania Rozwoju jest platformą, która już od 2011 roku łączy trzy sektory, promuje współpracę międzysektorową, daje inspiracje do działania w obszarze celów zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności społecznej, a także inspiruje do zmiany i daje wymierne efekty w postaci inicjatyw międzysektorowych.

Do tej pory łącznie w Forum wzięło udział ponad 2000 osób. Jeżeli ważne są dla Ciebie działania na rzecz spójności i równości społecznej – dołącz do społeczności Forum Inicjowania Rozwoju i razem z nami wpływaj na pozytywne zmiany społeczne.

Tegoroczny temat przewodni

W dzisiejszych czasach wrażliwość i uważność na drugiego człowieka, szczególnie w miejscu pracy, ma olbrzymie znaczenie i bezpośrednio wpływa na realizację 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju zgodnie z Agendą 2030.

O różnych obliczach różnorodności porozmawiamy podczas debat, sesji dobrych praktyk, warsztatów, networkingu. Napijemy się dobrej kawy w strefie zaprojektowanej przez firmy społeczne oraz będziemy mogli wspólnie wziąć udział w przyznaniu grantów dla najlepszych międzysektorowych inicjatyw w Funduszu Inicjowania Rozwoju.

Forum to także przestrzeń wiedzy i inspiracji, wymiany doświadczeń. Wśród poruszanych tematów znajdą się:

Bloki tematyczne o różnorodności

Zapraszamy osoby reprezentujące wszystkie sektory: biznes, samorząd i organizacje pozarządowe, a także media i osoby, którym bliski jest temat odpowiedzialności społecznej RÓŻNORODNOŚCI. Wydarzenie odbędzie 14 listopada 2023 w godzinach 8:30 – 15:00 w gdańskim AmberExpo, przy ul. Żaglowej 11. W programie, obok gali wręczenia grantów Funduszu Inicjowania Rozwoju, znajdziecie aż sześć inspirujących bloków tematycznych:
  • BLOK 1: ZARZĄDZANIE RÓŻNORODNOŚCIĄ – ŚWIADOME WYBORY
  • BLOK 2: RÓWNOŚĆ
  • BLOK 3: INKLUZYWNOŚĆ
  • BLOK 4: SIĘGAJ PO WIĘCEJ – KOBIECE PRZYWÓDZTWO
  • BLOK 5: GDAŃSK MIASTO RÓWNOŚCI
  • BLOK 6: WARSZTATY PROJEKTOWANIA DOSTĘPNYCH USŁUG

Szczegóły oraz zapisy na stronie Forum Inicjowania Rozwoju. Organizatorem wydarzenia jest Up Foundation, która posiada 12-letnie doświadczenie w budowaniu relacji między środowiskiem samorządu, biznesu i organizacji pozarządowych. Działania fundacji pozwalają tworzyć partnerstwa na rzecz zmiany społecznej. GFKM jest jednym z partnerów wydarzenia.