IV edycja Akademii Młodego Lidera

Powrót do aktualności

Rusza IV edycja Akademii Młodego Lidera! 

Już zaraz ruszą 5 dniowe warsztaty dla osób pragnących dowiedzieć się więcej na temat zarządzania zostały zorganizowane przez GFKM we współpracy z Inkubator Starter. Otworzyliśmy możliwość kształcenia i podniesienia kompetencji przywódczych osobom wywodzącym się fundacji, stowarzyszeń, młodych firm, których nie stać na inwestycje w profesjonalne szkolenia.

Uczestnicy wezmą udział w warsztatach z zakresu zarządzania projektami, rekrutacji i selekcji, komunikacji w zespole, przywództwa oraz podstaw finansów. To był idealny czas, aby oprócz wiedzy, nawiązać nowe znajomości i wymienić się doświadczeniami. Oprócz standardowych warsztatów, słuchacze poznają historię ludzi biznesu.

Uczestnicy z I edycji tak opisują swoje doświadczenia z Akademii Młodego Lidera:

Jestem pod wrażeniem wysokiej jakości warsztatów oraz prowadzących. Prowadzący szkolenia to osoby z dużym doświadczeniem zawodowym oraz odznaczający się wysokim profesjonalizmem. Każdy warsztat jest przydatny dla osoby będącej liderem/liderką, szefem/szefową czy kierownikiem/kierowniczką.

Te 5 dni wielu osobom otworzyło oczy i poszerzyło perspektywę, uporządkowało wiedzę i wskazało kierunek dalszej ścieżki kariery . Ciszymy się, że możemy wspierać rozwój młodych liderów!

Bardzo dużo praktycznej wiedzy. Mega inspirujące. Super ludzie i nowe kontakty biznesowe. Wiedza merytoryczna przedstawiona w ciekawy sposób.

15 maja 2019 października – REKRUTACJA: przesyłanie zgłoszeń

3-7 czerwca  2019 – AKADEMIA MŁODEGO LIDERA

WEŹ UDZIAŁ W REKRUTACJI!

 

Kontakt:
Ewa Porowska
tel: 882 167 029

ORGANIZATOR

GFKM

WSPÓŁORGANIZATOR

Starter logo