Webinar | Automatyzacja procesów HR z MS Office 365

Powrót do aktualności

W jaki sposób można zautomatyzować dział HR bez dodatkowych kosztów? Swoim innowacyjnym sposobem podzieli się z nami Karol Wolski – założyciel HRM Academy! Podczas webinaru, który odbędzie się już 21 marca pokaże jak można wykorzystać aplikacje dostępne w ramach MS Office 365 do automatyzacji działań HR!

Jak łatwo i bez kosztów zautomatyzować swoje działania w HR?

Najlepiej wykorzystać do tego dostępne w MS Office 365 aplikacje i spiąć ich działanie narzędziem o nazwie Power Automate. Działając w ten sposób możemy zaoszczędzić dziesiątki godzin naszej pracy w dziale HR i wykorzystać ten czas na naprawdę kluczowe zadania i cele. Dokładnie takim podejściem do automatyzacji zajmiemy się podczas naszego webinaru, który poprowadzi Karol Wolski!

O czym będziemy mówić:

  • Możliwości automatyzacji jakie daje nam MS Office 365 i Power Automate
  • Logika działania automatyzacji w Power Automate
  • Case study – zautomatyzowanego procesu HR – omawiając studium przypadku zobaczymy krok po kroku w jaki sposób działa zautomatyzowany proces oraz jak utworzyć go samodzielnie, łącząc wybrane aplikacje MS Office z wykorzystaniem Power Automate
  • Q&A – spotkanie zakończymy wspólną dyskusją i wymianą doświadczeń

Nagranie z webinaru dostępne jest na naszym kanale na YouTube:

Karol Wolski od ponad 10 lat zajmuję się tematyką HR. Jest twórcą HRM Academy, w ramach której pomaga firmom i specjalistom HR w automatyzowaniu procesów, wdrażaniu wskaźników, analityce oraz budowaniu HR-u opartego na dowodach i danych.

„Możliwości automatyzacji z MS Office 365 odkryłem kilka lat temu, borykając się z papierowymi ankietami szkoleniowymi. Od tego czasu, nie mogę oderwać się od Power Automate i automatyzuję kolejne obszary związane z HR.”

Jego pasja do automatyzacji zaowocowała dziesiątkami automatycznych procesów, które działają dzisiaj nie tylko wśród jego klientów, ale także w HRM Academy.

„W moich warsztatach, kursach oraz projektach doradczych brali udział HRowcy i menedżerowie takich firm, jak: Grupa Lotos, Capgemnini, Arvato, Innogy, IBM, Carlsberg, Workservice, Polpharma, HCM Deck, mBank, Pepco, Brainly, X-kom, Moneygram, Leroy Merlin, Agata Meble, KGHM czy InPost.”

21 marca godz. 12:00

Zapisz się