Rekordowo wysokie wyniki badania Programu MBA 2023

Powrót do aktualności

W 2023 roku po raz kolejny przeprowadziliśmy coroczne badanie jakości Programu Executive MBA i satysfakcji jego obecnych Słuchaczy i Słuchaczek. Wzięły w nim udział aż 93 osoby, a tegoroczne wyniki są rekordowo wysokie! Jak nasz Program oceniają osoby uczestniczące? Jakie są ich opinie? Co uważają za mocne strony?  

GFKM regularnie monitoruje jakość świadczonych usług oraz sposób ich realizacji. W tym roku odbyła się kolejna ewaluacja Programu Executive MBA. W badaniu, które miało miejsce w czerwcu, wzięło udział 93 aktywnych Słuchaczy i Słuchaczek EMBA z różnych grup z całej Polski. Analizowaliśmy szereg kluczowych kwestii, takich jak ogólna satysfakcja z uczestnictwa w programie, stopień zadowolenia z prowadzonych zajęć, wskaźnik rekomendacji oraz wyróżnione mocne i słabe strony programu. 

Ogólny poziom satysfakcji 

Jedno z pytań, które skierowaliśmy do uczestników i uczestniczek brzmiało: „Na ile polecił(a)byś nasz program MBA realizowany przez GFKM znajomym?”. Obejmuje ono nie tylko jakość prowadzenia zajęć, ale także zadowolenie z materiałów, tematów oraz organizacji całego dwuletniego programu. W ciągu ostatnich lat z roku na rok otrzymujemy coraz lepsze wyniki. Tym razem otrzymaliśmy rekordowy wynik 9,15 (średnia wszystkich ocena za rok 2023 na skali od 1 do 10). Dziękujemy serdecznie za tak wysokie oceny oraz zaufanie, jakim nas obdarzyliście. Cieszymy się, że udział w naszym Programie przynosi Wam tak dużo satysfakcji! 

Wskaźnik Rekomendacji 

Naszym Programem MBA zachwyca się aż 76% uczestników! To imponujący wskaźnik NPS (Net Promoter Score) – inaczej mówiąc, Wskaźnik Rekomendacji Netto. Jest to najprostszy i najszybszy sposób mierzenia lojalności klientów wobec naszej usługi. Jego wartość może wynosić od -100% do +100%. Biorąc pod uwagę zakres NPS wynik powyżej 0 jest uważany za „dobry”, + 50 za „doskonały”, a powyżej 70 za „world-class”! Nasz Program Executive MBA kolejny rok z rzędu udowodnił, że jest na światowym hitem! 

Realizacja celów zawodowych 

To niezwykle motywujące dla nas, że aż 78% uczestników badania uznaje, że Program Executive MBA przyczynił się do realizacji ich celów zawodowych! Ten wynik jest dla nas niezmiernie ważny, ponieważ stanowi podstawę założenia naszego programu. Jego głównym celem jest dostarczanie praktycznej wiedzy. Kadra GFKM to wyłącznie praktycy biznesu; znakomici specjaliści z różnorodnym doświadczeniem. Wszystkie zajęcia są ukierunkowane na praktyczne aspekt zarządzania. 

Siła MBA GFKM 

Do mocnych stron naszego Programu Executive MBA, wyróżnionych przez uczestników należą doświadczona kadra praktyków (gwarancja wysokiego poziom nauczania!), praktyczne i różnorodne zagadnienia, umożliwienie wymiany doświadczeń, i nie do przecenienia pomoc Dyrektor ds. Organizacji MBA, Haliny Frątczak. 

Jesteśmy bardzo wdzięczni uczestnikom za tak wysoko oceniane opinie oraz trenerom za zaangażowanie w przekazywanie wiedzy i prowadzenie zajęć. Poniżej znajdziecie wybrane, wyróżnione przez uczestników mocne strony naszego Programu Executive MBA: 

  • Program realizowany przez profesjonalną kadrę, zajęcia są bardzo ciekawe a teoria poparta jest praktycznymi przykładami i opisem sytuacji zaczerpniętych z życia. Zajęcia zachęcają do dalszego zgłębiania poruszanych kwestii i inspirują do wdrażania teorii w praktyce. 
  • Wykładowcy są praktykami i dzielą się swoim ogromnym doświadczeniem, przez co łatwiej jest zrozumieć omawiane kwestie. 
  • Usystematyzowanie dotychczasowej wiedzy i doświadczeń. Networking doświadczeń z innymi uczestnikami. 
  • Program jest wymagający, ale przedstawiony w przystępny sposób. Mocna strona organizacyjna to Pani Halinka. Brawo! 
  • Nowe relacje ze wspaniałymi ludźmi, najbardziej aktualne trendy w poruszanych obszarach biznesowych.
  • Polska kadra profesjonalistów i doświadczonych wykładowców, oprawa i organizacja. Dziękuję!