GFKM partnerem D&I Changemakers Conference 2023

Powrót do aktualności

GFKM została partnerem D&I Changemakers Conference 2023! Wydarzenie, którego organizatorem jest Diversity Hub odbędzie się już 6-7 grudnia. Konferencja skierowana jest do osób reprezentujących top management, zajmujących się obszarami DEI oraz HR, tematyką ERGs, a także dla wszystkich zainteresowanych tematyką różnorodności. Zapraszamy do bezpłatnych zapisów już teraz. 

To już ósma edycja konferencji biznesowej w całości poświęconej tematyce DEI w ujęciu systemowym. To wydarzenie, gdzie sceną w pełni rządzą profesjonaliści i praktycy DEI. Tematem przewodnim tegorocznej konferencji jest #WHAT’S_YOUR_FLAVOR?, który zaprasza uczestników do przyjęcia perspektywy odkrywcy smaku DEI charakterystycznego dla ich organizacji oraz poznania rozwiązań i praktyk, które pomogą ludziom spotkać się przy symbolicznym stole i oddać się konsumpcji ze smakiem. Zarejestruj się i dołącz do nas: REJESTRACJA.

Dla kogo jest wydarzenie?

Dla każdego, kto jest zainteresowany DEI: od specjalistów, przedstawicieli HR, ambasadorów terenowych i liderów biznesu. Także dla każdego, kto zwyczajnie chce być bardziej świadomym i skutecznym w obszarze DEI. Jeśli DEI jest najlepszym smakiem dla Twojej organizacji, a mimo to niektóre miejsca przy DEI stole nadal pozostają puste, jesteś we właściwym miejscu, aby zmienić sytuację – dołącz do tegorocznej konferencji D&I Changemakers.

Od lat konferencję wspierają: biznes, społeczności HR, ambasadorzy DEI oraz partnerzy, którzy wierzą w strategiczną wartość DEI i przekuwają ją na codziennie doświadczenie DEI w swoich organizacjach. D&I Changemakers to nie tylko konferencja, ale społeczność pasjonatów, którzy są zaangażowani w tworzenie różnorodnego, równego i inkluzywnego miejsca pracy. Łącząc ludzi z różnych firm, stanowisk i doświadczeń, konferencja ma na celu stworzenie wspierającego środowiska, które zachęca do synergii i włączającej dyskusji na temat DEI.

O Diversity Hub

Fundacja Diversity Hub zajmuje się zarządzaniem różnorodnością w biznesie i budowaniem inkluzywnych miejsc pracy. Oferuje wiedzę, doświadczenie, najlepsze praktyki i know-how z obszaru DEI (Diversity, Equity, Inclusion). Wspiera organizacje w identyfikowaniu korzyści płynących z różnorodności i inkluzji, jednocześnie wpływając na pozytywne zmiany społeczne. Tworzymy własne, innowacyjne rozwiązania, takie jak audyty i strategie D&I. Wspierając efektywne wdrażanie zarządzania różnorodnością w organizacjach, specjalizuje się w jej głównych wymiarach takich jak: wiek, płeć, stopień sprawności, neuroróżnorodność, kultura włączająca, inkluzywne przywództwo, LGBT+, wielokulturowość, wellbeing, DEI w procesach HR. Prowadzi szkolenia oraz doradztwo, a także zajmuje się realizacją projektów międzynarodowych z zakresu różnorodności.

Złotym Partnerem wydarzenia jest Nordea. Srebrnymi Partnerami wydarzenia są: Cisco, HEINEKEN, Franklin Templeton, HSBC, Luxoft, PepsiCo, TikTok, UBS. Brązowymi Partnerami konferencji są: Euroclear, Qurate Retail Group oraz Accenture.